Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rasowe w Divinity Original Sin 2 | Talenty Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W tym rozdziale znajdziesz opis wszystkich talentów z Divinity The Original Sin 2, które powiązane są z danymi rasami. Postacie poszczególnych ras otrzymują do nich dostęp od samego początku gry, a przedstawiciele pozostałych ras nie będą mieć do nich dostępu. Oprócz tego nie mają one żadnych innych wymagań.

Sophisticated i Spellsong to dwa talenty unikalne dla Jaszczurów (Lizard). - Rasowe w Divinity Original Sin 2 | Talenty - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry
Sophisticated i Spellsong to dwa talenty unikalne dla Jaszczurów (Lizard).

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie talenty rasowe, wraz z wyjaśnieniem ich działania.

Nazwa

Rasa

Opis

Komentarz

Wiedza Przodków

Elf

+1 do Polihistor

Talent nie wymaga komentarza - oferuje po prostu premię +1 do Polihistor, przez co elfy lepiej od początku gry radzą sobie z identyfikacją przedmiotów i przeciwników.

Zjadanie zwłok

Elf

Może pożerać zwłoki by uzyskać dostęp do wspomnień ich właściciela.

Bardzo ciekawa zdolność, która przemawia za tym, by zawsze mieć przynajmniej jednego elfa w swojej drużynie. Za pomocą tej umiejętności nasz bohater może sięgnąć do wspomnień zmarłego i poznać jego wspomnienia, dodatkowo zjedzenie części ciała leczy bohatera o 60 punktów zdrowia.

Co najważniejsze nasz elf może w ten sposób nauczyć się nowych zdolności, które znane były zmarłemu i nie potrzebuje do tego księgi umiejętności. Oczywiście nie masz wpływu na to jaką umiejętność pozna bohater, ale skoro to bonus to nie można narzekać.

W oddzielnym rozdziale tego poradnika znajdziesz informacje dotyczące tego, które zdolności zyskać można poprzez zjadanie poszczególnych części ciała.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie