Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie Loshe | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Opis przejścia quest Lohse.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Etap 1: Fort Joy

Zadanie aktywuje się po zrekrutowaniu Loshe do drużyny.

W Caverns pozwól porozmawiać Loshe z Sahelią. Niestety sytuacja wymknie się z pod kontroli i będziesz musiał zainterweniować. Loshe stanie z tobą do walki. Jest to jednak chwilowe i po zadaniu jej odpowiednich obrażeń, wróci na twoją stronę. Jeśli zdecydujesz się nie interweniować Saheila zginie.

W Holding Cells, spotkasz natomiast Zillika. Porozmawiaj z nim, a poleci udać się do Reaper's Coast, gdzie przebywa jego pan, który może pomóc Loshe.

Etap 2: Reaper's Coast

Panem tym okaże się być demonolog o imieniu Jahan. Zleci on zabicie demona o imieniu The Advocate oraz poznanie imienia demona, który opętał Loshe.

Imię to możesz poznać rozmawiając z Ancestor Tree. W tym celu musisz udać się do Bloodmoon Island Archives. Tam znajdziesz Archivist's Journal, który zawiera tą informację.

Możesz ją także zdobyć od ducha Archiwisty - Zadanie Loshe | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Możesz ją także zdobyć od ducha Archiwisty. Następnie wróć do Ancestor Tree i porozmawiaj z nim. Zdradzi ci ono imię poszukiwanego demona.

Z tymi informacjami wróć do Jahana. Spróbuje on odprawić egzorcyzm nad Loshe, jednak ten zakończy się niepowodzeniem. Zaoferuje on wówczas, że uda się on na Lady Vengeance i pomoże ci zmierzyć się z demonem, kiedy nadejdzie odpowiednia chwila.

Etap 3: Arx

Demon, który opętam Loshe przebywa w The Black House w Arx, gdzie ukrywa się jako Doctor.

Przed wejściem spotkasz Malady, która zabierze cię do miejsca zapełnionego świecami - Zadanie Loshe | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Przed wejściem spotkasz Malady, która zabierze cię do miejsca zapełnionego świecami. Ich zgaszenie sprowokuje demona.

Następnie wejdź do The Black House, gdzie dowiesz się, że Doctor oczekuje. Kiedy wejdziesz do jego gabinetu natychmiast zainicjuje się rozmowa, która zakończy się walką.