Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Sekrety największego erpega tego roku. Poradnik do gry Divinity: Original Sin II zawiera m.in. opis mechanizmów rozgrywki, porady ogólne, listę i sposób rozwiązania wszystkich zadań, a także polecane buildy postaci i składy drużyny.

Ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2020

Poniższy poradnik do Divinity: Original Sin II stanowi kompletny zbiór najważniejszych porad przydatnych na początku rozgrywki oraz w trakcie realizowania zadań fabularnych. Znajdziesz tutaj pomocne informacje na każdym etapie rozgrywki, niezależnie od tego, czy jesteś wytrawnym graczem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z grami komputerowymi.

Nasz poradnik podzielony został na dwie wielkie części i pierwszą z nich jest przewodnik po grze Divinity Original Sin 2. Znalazły się w nim przede wszystkim skondensowane porady na start, dzięki którym rozpoczęcie przygody z grą stanie się łatwiejsze. Dowiesz się jak unikać najczęstszych błędów, jakie umiejętności są najbardziej pomocne na początku gry, czy jak łatwo okradać NPC-ów. Wiele stron naszego przewodnika zawiera porady związane z różnymi mechanikami i elementami gry - zamieszczone przez nas wskazówki dotyczą między innymi eksploracji świata gry, staczania walk i odbywania rozmów z postaciami niezależnymi.

W naszym przewodniku nie mogło zabraknąć rozdziałów na temat bohaterów fabularnych, dostępnych klas postaci oraz zarządzania drużyną. Dużo miejsca przeznaczyliśmy również na omówienie tematu rozwoju postaci - możesz poszerzyć swoją wiedzę m.in. na temat atrybutów, poziomów doświadczenia, talentów oraz umiejętności.

Innym ważnym punktem przewodnika jest rozdział FAQ z odpowiedziami na często zadawane pytania. Możesz dowiedzieć się m.in. ile czasu zajmuje przejście gry, jak zdobywać Source Points, jak uciec z lokacji Fort Joy, jak uratować czarnego kota, czy jak zdobyć łopatę i śpiwór. Nasz przewodnik uzupełniają strony na temat sterowania i wymagań sprzętowych gry, jak również poradnik trofeowy, w którym opisaliśmy dostępne osiągnięcia.

Drugą dużą częścią naszego poradnika jest szczegółowy opis przejścia gry Divinity Original Sin 2. Nasza solucja podzielona została według dużych lokacji, które po kolei się odwiedza. Są to przede wszystkim Fort Radość, Wybrzeże Żniwiarza, Bezimienna Wyspa oraz Cytadela. W rozdziale na temat każdej z lokacji znajdują się opisy przejścia wszystkich głównych i pobocznych questów. W omówieniach zadań informujemy o kolejnych krokach, wyborach i konsekwencjach decyzji, walkach i zagadkach, oraz loocie możliwym do zdobycia.

Główny opis przejścia uzupełniają także mniejsze rozdziały. W naszym atlasie świata znalazły się wysokiej jakości mapy wszystkich badanych lokacji. Zaznaczyliśmy na nich m.in. ważne miejsca, NPC-ów, czy lokacje ze skarbami. W rozdziale Zagadki i sekrety opisaliśmy większe i bardziej problematyczne łamigłówki gry. Rozwiązywanie zagadek może pomagać w docieraniu do nowych lokacji czy zdobywaniu rzadkich skarbów. Rozdział Trudne walki omawia wszystkie najbardziej problematyczne potyczki z bossami i innymi silnymi przeciwnikami. Całość uzupełnia rozdział na temat questów towarzyszy.

Poradnik do gry Divinity: Original Sin II zawiera:

 1. instrukcję tworzenia własnego bohatera wraz ze wskazówkami ułatwiającymi personalizację;
 2. omówienie i wyjaśnienie wszelkich przeliczników i modyfikatorów wpływających na rozgrywkę;
 3. objaśnienie mechaniki rozgrywki i praw rządzących potyczkami;
 4. bogato ilustrowaną solucję dotyczącą wszystkich zadań głównych i pobocznych w grze;
 5. mapy wszystkich najważniejszych obszarów;
 6. rozdział "Tips & Tricks" skupiający wszystkie najistotniejsze uwagi oraz chwyty poniżej pasa;
 7. informacje o wszystkich postaciach niezależnych w grze;
 8. opis wszystkich elementów wyposażenia, które napotkasz w toku rozgrywki;
 9. porady dotyczące tworzenia własnego wyposażenia wraz z gotowymi recepturami.

Czytaj więcej:

Szybkie porady na start

 1. Unikaj doprowadzenia do przepełnienia inwentarza - Niepotrzebne rzeczy najlepiej jest sprzedawać u handlarzy lub umieszczać w skrzynce na pokładzie statku.
 2. Staraj się jak najdokładniej badać okolicę - Możesz odnajdywać mnóstwo interaktywnych przedmiotów nadających się do użycia lub zabrania, jak również spotykać wielu NPC-ów.
 3. Używaj klawisza podświetlania interaktywnych obiektów - Ułatwi ci to zdecydowanie eksplorację i pozbawi konieczności podbiegania do każdego potencjalnie interaktywnego obiektu.
 4. Zaglądaj do wszystkich skrzyń - W wielu z nich mogą znajdować się cenne skarby. Warto jednak wiedzieć, że niektóre skrzynie są zamknięte i potrzebny jest wtedy wytrych.
 5. Zagaduj do zwierząt - Jest to możliwe jeśli posiadasz talent Pet Pal. Dzięki rozmawianiu ze zwierzętami możesz zdobyć często przydatną wiedzę np. na temat ukrytych skarbów.
 6. Ochraniaj czarnego kota podążającego za drużyną - Za utrzymanie zwierzaka przy życiu będzie później przewidziana specjalna nagroda.
 7. Jak najczęściej zapisuj stan gry - Uchroni cię to na wypadek podjęcia złej decyzji czy przegrania jakiejś walki. Manualne sejwy są także możliwe w wersjach konsolowych gry.
 8. Wykorzystuj ukształtowanie terenu w trakcie walk - Możesz np. chować słabszych członków drużyny za przeszkodami czy ustawiać łuczników na wzniesieniach żeby zwiększyć ich dystans rażenia.
 9. Jak najszybciej zaopatrz się w łopatę i śpiwór. Łopata służy m.in. do wykopywania skarbów i odblokowywania tajnych przejść. Śpiwór pozwala z kolei drużynie na łatwy odpoczynek.

Więcej wskazówek i podpowiedzi do gry Divinity: Original Sin II znajdziesz na stronach Porady na start i Porady ogólne w naszym przewodniku po grze.

Najczęściej popełniane błędy

 1. Nie atakuj wszystkich napotykanych postaci. Wielu NPC-ów jest przyjaźnie nastawionych do bohatera i mogą także być powiązani z questami. Niektóre z napotykanych postaci są ponadto wyjątkowo silne i mogą łatwo pokonać słabą drużynę.
 2. Wykazuj się sprytem w trakcie kradzieży. Przed każdą próbą kradzieży warto zapobiegawczo zapisać stan gry. Nie podejmuj ponadto próby kradzieży w miejscach, w których sterowana postać jest w polu widzenia jakiegoś NPC-a.
 3. Nie wydawaj złota na niepotrzebne rzeczy. Kupuj tylko najważniejsze i najcenniejsze przedmioty. Wiele podrzędnych zapasów i słabszych broni czy pancerzy możesz zdobyć dzięki starannej eksploracji okolicy.
 4. Nie ignoruj pobocznych questów. Dzięki zaliczaniu pobocznych zadań możesz nie tylko gromadzić punkty doświadczenia, ale również pozyskiwać unikalne skarby czy poprawiać swoje relacje z innymi postaciami.
 5. W trakcie walk nie ustawiaj postaci na oleju lub obok wybuchowych beczek. Jeśli olej zostanie podpalony lub beczka wysadzona, to mogą wtedy otrzymać niepotrzebnie duże obrażenia.

Więcej ostrzeżeń na temat częstych błędów i złych decyzji znajdziesz w osobnym rozdziale Czego NIE robić w Divinity: Original Sin 2 w naszym przewodniku po grze.

Walki

Informacje i porady na temat rozgrywania walk znajdują się w kilku różnych rozdziałach naszego poradnika. Oto zestawienie najważniejszych z nich:

 1. Walka - podstawy - Na stronie tej zamieściliśmy informacje m.in. jak działa turowy system walk, czym są punkty akcji i jak poprawnie rozstawiać członków drużyny.
 2. Statusy - Zestawiliśmy wszystkie pozytywne i negatywne statusy, które mogą zostać nałożone na bohaterów lub na przeciwników.
 3. Podstawowe efekty - Na stronie znajdziesz listę podstawowych efektów, które można łączyć w kombinacje.
 4. Efekty podłoża - Na stronie znajdziesz listę możliwych efektów podłoża.
 5. Chmury - Na stronie znajdziesz listę możliwych efektów chmur.
 6. Trudne walki - W rozdziale tym zestawiliśmy wszystkie najtrudniejsze potyczki z gry. Mogą to być pojedynki z bossami lub opisy starć, w których po prostu pojawiają się silniejsi przeciwnicy.

Rozwiązania zagadek - problemy

W trakcie przechodzenia gry Divinity: Original Sin 2 możesz natrafić na kilka zagadek, których rozwiązanie nie jest proste ani oczywiste. Z pomocą przychodzi na szczęście nasz poradnik. W rozdziale Zagadki i sekrety naszej solucji znajdują się opisy wszystkich trudniejszych łamigłówek:

 1. Trudne zagadki z lokacji Fort Joy - Dowiesz się m.in. jak ugasić płonące świnie, jak przejść przez labirynt gargulca, jak dostać się do wieży na plaży oraz jak ugasić Historyka.
 2. Trudne zagadki z lokacji Reaper's Coast - Dowiesz się m.in. jak zdobyć hasło do płonącej skrzyni, jak rozpalić pochodnie przy pomniku proroka, jak zachować się z totemami pór roku oraz jak otworzyć drzwi w komnatach Rykera.
 3. Trudne zagadki z lokacji Nameless Isle - Dowiesz się m.in. jak usunąć ścianę-iluzję w jaskini, jak ustawić symbole przy kapliczce oraz jak usunąć barierę w Akademii.
 4. Trudne zagadki z lokacji Citadel - Dowiesz się m.in. jak dotrzeć do gildii złodziei, jak odkryć sekretne pomieszczenie w Skarbcu Lindera Kenma oraz jak rozwiązać zagadkę z rurami.

Rozwój bohaterów

Rozwój postaci w Divinity: Original Sin II jest skomplikowanym i trudnym procesem, ale został na szczęście bardzo dokładnie omówiony w kilku różnych rozdziałach naszego poradnika. Polecamy w szczególności zajrzeć do rozdziałów:

 1. Bohaterowie fabularni - Opisaliśmy wszystkich dostępnych bohaterów. Poznasz ogólne informacje na temat każdej z postaci, jak również dowiesz się o ich specjalnych zdolnościach i znajdziesz nasze rekomendacje odnośnie wyboru klasy postaci.
 2. Klasy - Omówiliśmy wszystkie dostępne klasy postaci. Opisy poszczególnych klas uwzględniają informacje jakiego dotyczą one stylu gry, jak wpływają na atrybuty, zdolności i talenty, oraz z jakich umiejętności można korzystać.
 3. Drużyna - W rozdziale tym znalazły się m.in. informacje na temat dostępnych ras, opis kreatora postaci, oraz nasze rekomendacje odnośnie jak najlepszego doboru drużyny.
 4. Rozwój bohatera - Na dwóch stronach tego rozdziału zamieściliśmy omówienie atrybutów bohaterów oraz zasad na jakich awansuje się na wyższe poziomy doświadczenia.
 5. Talenty - Bardzo dokładnie omówiliśmy trzy główne rodzaje talentów - zwykłe, zaawansowane i rasowe. Dowiesz się jakie talenty są dostępne, jakie mają działanie i kiedy warto je wybrać.
 6. Umiejętności - Omówiliśmy trzy główne odmiany umiejętności w grze - umiejętności podstawowe, bojowe i cywilne. Z naszego poradnika możesz dowiedzieć jak działa każda umiejętność i ile wymaga punktów akcji.
 7. Szkoły magii i umiejętności - W podrozdziale tym opisaliśmy wszystkie szkoły magii oraz szkoły umiejętności. Dowiesz się o dostępnych zaklęciach i umiejętnościach i o tym jak prezentuje się ich działanie.

Wszystkie główne i poboczne questy

Nasza solucja do gry Divinity: Original Sin II podzielona została na kilka rozdziałów. Większość questów opisywaliśmy kolejno odwiedzanymi lokacjami. Po przejściu do rozdziału na temat danej lokacji możesz znaleźć osobne strony z dostępnymi w niej głównymi i pobocznymi zadaniami.

 1. Opis przejścia prologu - The Merryweather
 2. Wszystkie główne i poboczne questy z lokacji Fort Radość
 3. Opisy przejścia questów Pani Zemsty
 4. Wszystkie główne i poboczne questy z lokacji Wybrzeże Żniwiarza
 5. Wszystkie główne i poboczne questy z lokacji Bezimienna Wyspa
 6. Wszystkie główne i poboczne questy z lokacji Cytadela
 7. Opis przejścia finałowego rozdziału gry
 8. Wszystkie questy towarzyszy

Atlas świata Divinity Original Sin 2

Atlas świata to jeden z bardziej rozbudowanych rozdziałów naszego poradnika do Divinity Original Sin 2. Zamieściliśmy wysokiej jakości mapy wszystkich głównych krain. Na kolejnych mapach zaznaczone zostały ważne lokacje oraz miejsca odnajdywania ksiąg umiejętności i innych unikalnych skarbów.

 1. Mapa zadań dla lokacji Fort Radość
 2. Mapa zadań dla lokacji Wybrzeże Żniwiarza
 3. Mapa zadań dla lokacji Bezimienna Wyspa
 4. Mapa zadań dla lokacji Arx
 5. Mapa sekretów i skarbów dla lokacji Fort Radość
 6. Mapa ksiąg umiejętności dla lokacji Fort Radość
 7. Mapa ksiąg umiejętności dla lokacji Wybrzeże Żniwiarza

Sterowanie - najważniejsze klawisze

Poniżej prezentujemy najważniejsze klawisze sterowania w grze Divinity: Original Sin II. Po więcej informacji przejdź na stronę Sterowanie w naszym przewodniku. Znajdziesz tam pełne sterowanie dla wersji PC, jak również listę przycisków sterowania dla wersji na PS4 i XONE.

Zmiana położenia kursora - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zmiana położenia kursora

Przemieszczenie bohatera / drużyny - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Przemieszczenie bohatera / drużyny

Na obiekcie - otwarcie menu kontekstowego - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Na obiekcie - otwarcie menu kontekstowego

Dowolne miejsce - przerwanie ruchu, anulowanie interakcji

Zmiana położenia kamery (wymiennie ze strzałkami) - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zmiana położenia kamery (wymiennie ze strzałkami)

Zmiana pomiędzy aktualnie zarządzanym bohaterem - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zmiana pomiędzy aktualnie zarządzanym bohaterem

Lewy przycisk - po wciśnięciu kursor zmienia się z polecenie ataku na wskazanym obiekcie - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Lewy przycisk - po wciśnięciu kursor zmienia się z polecenie ataku na wskazanym obiekcie

Prawy przycisk - po wciśnięciu można kolejkować akcje (wykonanie ich nastąpi po puszczeniu klawisza) - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Prawy przycisk - po wciśnięciu można kolejkować akcje (wykonanie ich nastąpi po puszczeniu klawisza)

Lewy przycisk - po wciśnięciu wyświetlany jest zasięg widzenia przeciwników.

Lewy przycisk - po wciśnięciu ujawnia położenie przedmiotów, które możemy podnieść - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Lewy przycisk - po wciśnięciu ujawnia położenie przedmiotów, które możemy podnieść

Włącz tryb walki - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Włącz tryb walki

Przełączanie pomiędzy bohaterami - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Przełączanie pomiędzy bohaterami

Szybkie użycie przedmiotów (0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,-,=) - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Szybkie użycie przedmiotów (0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,-,=)

Szybkie wczytanie stanu gry - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Szybkie wczytanie stanu gry

Szybki zapis stanu gry - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Szybki zapis stanu gry

Okna ekwipunku i informacji o bohaterze - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Okna ekwipunku i informacji o bohaterze

Okno tworzenia wyposażenia - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Okno tworzenia wyposażenia

Menu główne gry - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Menu główne gry

Zamknięcie aktualnie wyświetlanego okna interfejsu

Dziennik - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Dziennik

Mapa obszaru - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Mapa obszaru

Księga umiejętności - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Księga umiejętności

Włącz / Wyłącz skradanie - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Włącz / Wyłącz skradanie

W trakcie walki - Koniec tury - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W trakcie walki - Koniec tury

Okno ekwipunku - Weź wszystko

FAQ - mam pytanie i szukam odpowiedzi

W rozdziale FAQ naszego poradnika zamieściliśmy szereg odpowiedzi na często zadawane pytania. Oto niektóre z poruszonych tam tematów:

 1. Ile czasu zajmuje przejście gry Divinity Original Sin 2? - Sama główna fabuła to około 60 godzin. Jeśli zainteresujesz się dodatkową zawartością, to możesz łatwo przekroczyć barierę stu godzin.
 2. Czym są i jak zdobywać Source Points? - Punkty te potrzebne są do rzucania potężniejszych zaklęć. Możesz je zdobywać m.in. dzięki wchłanianiu dusz i zdolności Purge.
 3. Jak uciec z Fort Joy? - Masz dużo wariantów zachowania do wyboru - możesz m.in. uciec łódką z chłopcem, uciec kanałem, uciec przez pokój z sędzią Orivandem, czy uciec przez bramę.
 4. Jak uratować czarnego kota w Fort Joy? - Zwierzak sam z siebie zacznie podążać za drużyną. Uratowanie go nagradzane jest unikalną i bardzo przydatną umiejętnością.
 5. Jak zdobyć łopatę i śpiwór? - To dwa przedmioty bardzo ułatwiające grę. Łopatą możesz wykopywać skarby czy odkrywać przejścia. Śpiwór pozwala drużynie powrócić do pełni sił.
 6. Co daje pożeranie zwłok? - Akcja ta jest dostępna dla elfów. Dzięki pożeraniu zwłok możliwe jest pozyskiwanie nowych przydatnych zdolności.

Czy Divinity Original Sin 2 ma wysokie wymagania sprzętowe?

Nie, wymagania sprzętowe gry nie są bardzo wygórowane. Do uruchomienia gry wystarczy komputer z procesorem Intel i5 2,93 GHz, 4GB RAM oraz kartą graficzną klasy GTX 550 / HD 6800. Dysponowanie lepszym sprzętem pozwoli oczywiście na uruchomienie gry w wyższych detalach.

Komplet informacji na ten temat znajdziesz na stronie Wymagania sprzętowe naszego poradnika. Zamieściliśmy tam też nasze wrażenia z gry oraz informacje na temat wymagań na wersji na konsolę PS4.

Czy Divinity Original Sin 2 wymaga na PS4 abonamentu PS+?

Tak, abonament PlayStation Plus jest wymagany jeśli masz zamiar grać w trybie online, tzn. w trybie kooperacji przez sieć z innymi graczami. PS+ nie jest wymagany jeśli masz planach prowadzenie gry lokalnie. Warto zaznaczyć, że Divinity: Original Sin 2 oferuje w tym przypadku tzw. split-screen (podzielony ekran).

Czym różni się wersja Definitive Edition od zwykłej?

Edycja Definitive Edition Divinity: Original Sin 2 oferuje mnóstwo usprawnień w stosunku do pierwotnej wersji tej gry. Najważniejsze z nich to:

 1. Usprawnienia w balansie rozgrywki.
 2. Dodanie nowej zawartości do gry.
 3. Przebudowanie systemu dialogów i dodanie nowego dubbingu.
 4. Usprawniony model walki.
 5. Dodanie najniższego poziomu trudności Story Mode.
 6. Rozbudowanie samouczka (tutoriala).
 7. Dodanie nowego towarzysza - wiewiórczego rycerza Sir Lora.
 8. Usprawnienia silnika graficznego.

Wersja Definitive Edition jest dostępna dla wszystkich posiadaczy gry. Jeśli grasz na PC, to jest ona darmowa łatką. Jeśli grasz na PS4 lub XONE, to gra sprzedawana jest wyłącznie w wersji Definitive Edition.

Uwaga - Jeśli grałeś na PC w pierwotną wersję gry, to po aktualizacji jej do edycji Definitive Edition przestają działać stare sejwy. Rozgrywkę należy wtedy rozpocząć od nowa.

Czy Divinity Original Sin 2 posiada mikrotransakcje (MTX)?

Nie, gra nie posiada mikrotransakcji, aczkolwiek posiada jeden płatny dodatek. Jest nim nowy bohater - wiewiórczy rycerz Sir Lora. Po zakupieniu tego dodatku wiewiórczy bohater dodawany jest do listy grywalnych bohaterów, jak również w grze pojawia się powiązana z nim dodatkowa linia fabularna.

Czy wersje na konsole wspierają rozdzielczość 4K?

Tak, aczkolwiek dotyczy to wyłącznie konsol PS4 Pro i Xbox One X.

 1. Jeśli masz zamiar zagrać na PlayStation 4 Pro, to gra pozwoli na rozgrywkę w rozdzielczości 4K w oparciu o technologię checkerboard. Nie jest to niestety natywne 4K.
 2. Jeśli masz zamiar zagrać na Xboksie One X, to gra pozwoli na rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 4K wraz z HDR-em.
 3. Podstawowe wersje konsol PS4 i XONE uruchamiają grę w rozdzielczości 1080p.

Czy Divinity Original Sin 2 pozwala na przenoszenie sejwów?

Tak, możesz przenosić sejwy pomiędzy różnymi wersjami gry. Dzieje się tak w oparciu o funkcję cross-save kompatybilną z edycją gry dostępną na Steamie. Możesz przenosić dzięki temu swoje postępy pomiędzy wydaniem Pecetowym oraz edycjami konsolowymi gry.

Czy Divinity Original Sin 2 ma trudne platynowe trofeum?

Tak, zdobycie platynowego trofeum jest trudne i bardzo czasochłonne. Największym problemem jest konieczność ukończenia głównego wątku fabularnego na najwyższym Honorowym poziomie trudności. Oprócz tego musisz zaliczyć większość pobocznych questów i podejmować w zadaniach właściwe decyzje. Licz się z tym, że zdobycie "platyny" zajmie ci ponad 100 godzin.

Szczegółowe opisy osiągnięć gry znajdziesz w naszym poradniku trofeowym.

Autorzy Poradnika

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej

Łukasz Wiśniewski, Jakub Bugielski


Informacje o Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Poradnik zawiera : strony: 218, ilustracje: 713 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 8.

Przewodnik po grze

Ostatnia aktualizacja : 29 września 2017, odwiedź Przewodnik po grze

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 26 października 2017, odwiedź Opis przejścia

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry