Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skarbiec Braccusa Reksa (The Vault Of Braccus Rex) | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2018

Zadanie możesz zacząć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przeczytanie dziennika, który znajduje się prze zwłokach Magilli. Drugą opcją jest znalezienie ukrytego przejścia prowadzącego do kryjówki.

Po wejściu do jaskini znajdziesz tam Trompdoya [1] - Skarbiec Braccusa Reksa (The Vault Of Braccus Rex) | Fort Radość | Solucja - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Po wejściu do jaskini znajdziesz tam Trompdoya [1]. Będzie się zachowywał dość drwiąco, ale konfrontacja nie będzie możliwa. Po rozmowie, skieruj się w kierunku trzech skrzyń. Znajduje się za nimi most, który widoczny jest tylko z bliska. Po zejściu z mostu, kieruj się w stronę ślepego zaułka. Na jego końcu znajduje się pnącze, po którym można wspiąć się na półkę skalną. Pod żadnym pozorem nie idź, między dwiema półkami, ponieważ czeka cię walka z kolejnymi wersjami Trompdoya [2]. Używają oni ataków obszarowych, więc skupiona w wąskim przesmyku drużyna będzie dla nich idealnym celem.

Po walce, skieruj się do komnaty z statuą postawioną na samym środku. Przejście dalej jest możliwe, tylko wtedy, gdy odpowiesz statule na dwa pytania. Odpowiedzi na nie brzmią:

1. "very, atwul, rotten"

2. "a hex, a misery, a blight, a curse"

Po udzieleniu odpowiedzi, statua otwiera ci odpowiednie drzwi. Po ich przejściu czeka cię kolejna walka. Tym razem, będzie ona trwała dopóki nie zabijesz prawdziwego Trompdoya [3]. Niestety nie jest on w żaden sposób wyróżniony. Pojawia się on jednak w pierwszej "puli" przeciwników, więc wystarczy, że skupisz na tej grupie swoją uwagę.

Po walce dostaniesz się do skarbca, w którym znajdują się Dzbany duszy, w jednej z których znajduje się dusza Trompdoya. Po krótkiej rozmowie możesz zdecydować o losie Trompdoya.

Energia zawarta w pojemniku zostanie uwolniona, a Trompdoy umrze - Skarbiec Braccusa Reksa (The Vault Of Braccus Rex) | Fort Radość | Solucja - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Wybór 1: Zniszcz Dzban

Energia zawarta w pojemniku zostanie uwolniona, a Trompdoy umrze.

Nagroda: 4 nagrody gwarantowane oraz 1 z 3 do wyboru zależnie od klas drużyny.

Wybór 2: Pochłoń energię

Energia zawarta w pojemniku zostanie wchłonięta przez postać, która wykona interakcję. Jest to możliwe tylko po wykonaniu zadania Obroża.

Nagroda: 1 Point Źródła