Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Do Broni! (Call to Arms) | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Do Broni! (Call to Arms) | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Old Ruins - Gareth

2. Fort Joy - Wejście do Skull Cave

3. Fort Joy - Wejście do Dark Cavern

4. Fort Joy - Sanctuary of Amadia

5. Fort Joy - Gareth's Rallying Point

Zadanie to aktywuje się automatycznie, gdy ocalisz Garetha przed śmiercią. Zdradzi ci on, że aby dostać się do statku, należy zlikwidować Shriekery pilnujące okolic przystani. Aby było to możliwe należy zdobyć odpowiednią broń - Purging Wand. Możliwe są dwa warianty wykonania zadania.

Wybór 1: Radeka's Purging Wand

Jedną z tych broni, posiada wiedźma imieniem Radeka. Mieszka ona w jaskini nieopodal smoka. Jej jaskinia jest naszpikowana pułapkami, a wiedźma nie będzie nastawiona pokojowo, więc będziesz musiał walczyć. Po wygranej możesz zabrać Purging Wand.

Uwaga: Radeka's Purging Wand jest powiązane również z zadaniem The Purged Dragon. Jeśli oddasz mu broń, przed zlikwidowaniem Shriekerów, to będziesz musiał zdobyć drugą broń tego typu.

Wybór 2: Purging Wand

Broń ta znajduje się również w skarbcu, do którego docierasz w czasie wykonywania zadania The Valut Of Braccus Rex. Znajduje się ona na jednym z cokołów. Możesz ją zabrać bez żadnych konsekwencji.

Kolejnym krokiem jest powrót do Garetha lub Exter. Jeśli poinformujesz ich o zdobyciu broni, to opuszczą on Sanctuary Of Amadia i udadzą się w kierunku ruin. Możesz się tam udać, bezpośrednio za nimi.

Następnie musisz oczyścić drogę. W tym celu udaj się do w okolice ruin, w których stacjonuje Aleksander. Następnie musisz zniszczyć wszystkie Shriekery, za pomocą zdolności Purge. Jeśli pomogłeś Slaneowi, to zniszczy on je gdy tylko zbliżysz się do ruin.

Poszukiwaczy spotkasz tuż przy wejściu - Do Broni! (Call to Arms) | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Poszukiwaczy spotkasz tuż przy wejściu. Porozmawiaj z Garethem. Będzie on chciał, abyś odwróciła uwagę Aleksandra, gdy on będzie transportować Poszukiwaczy na statek. W trakcie tej rozmowy możesz zdecydować, czy chcesz podjąć się tego samotnie czy poprosić Poszukiwaczy o pomoc.

Jeśli zdecydujesz się na druga opcję Gareth da ci możliwość wyboru, dwóch poszukiwaczy, którzy będą walczyć u twego boku. Ich wybór zależy od twoich preferencji.

Zadanie zakończy się w momencie twojego ataku na Aleksandra.