Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Labirynt Gargulca (The Gargoyle's Maze) | Fort Radość | Solucja Divinity 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Przemierzając okolice Sanktuarium Amadii, natrafisz na wieżę, do której prowadzi labirynt. Zadanie aktywuje się gdy otworzysz drzwi prowadzących do labiryntu.

Cały labirynt jest wypełniony różnego rodzaju pułapkami, a do otwierania kolejnych drzwi będą służyć ci czaszki znajdowane w labiryncie. Część z nich pojawia się na cokołach, gdy jedna z twoich postaci nastąpi na odpowiednią dźwignię, a inne czaszki znajdziesz przechodząc przez portale. Jeśli chcesz uniknąć ich zbierania możesz skorzystać z teleportacji.

Najprostsza droga prowadzi przez pomieszczenie z Historykiem, pokazane na obrazku poniżej. Po wejściu do niego gargulec naśle na ciebie kilku nieumarłych. Będą oni atakować ogniem. Warto użyć na nim zdolności Błogosławieństwo. Która zamieni go w święty ogień, który będzie zadawał nieumarłym duże obrażenia. Po walce możesz także zdjąć klątwę z Historyka. Możesz to zrobić gdy będzie się on znajdował w kałuży krwi, używając zdolności Błogosławieństwo. Najłatwiejszą metodą jest przeteleportowanie go w takową kałużę lub skorzystanie ze zdolność Deszcz Krwi.

Do wieży prowadzi droga przez drzwi znajdujące się pod gargulcem - Labirynt Gargulca (The Gargoyles Maze) | Fort Radość | Solucja Divinity 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Do wieży prowadzi droga przez drzwi znajdujące się pod gargulcem. Zadanie zakończy się gdy dotrzesz na schody prowadzące do wieży.

Uwaga: Jeśli wcześniej wykonałeś zadanie Skarbiec Braccusa Reksa to możesz pokazać gargulcowi pierścień zabrany z ciała Real Trompdoya. Gargulec uzna cię automatycznie za Baccusa Rexa i przeniesie do wieży.