Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie jest Emmie? | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Do rozpoczęcia tego zadania niezbędny jest w drużynie ktoś z cechą Pet Pal np. Ifan ben-Mezd. W okolicy wejścia do Groty krąży pies Buddy [1]. Porozmawiaj z nim a dowiesz się, że magistrzy zabrali jego przyjaciółkę Emmie. Możesz zdecydować się pomóc zwierzakowi, wówczas pies poinformuje cię o kluczu, który udało mu się zabrać jednemu z "porywaczy". Znajduje się on nieopodal wraku statku.

1 - Gdzie jest Emmie? | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Fort Radość - Buddy

2. Fort Radość - wejście do Fort Radość Więzienie

3. Alkowa - wejście do Aresztu

Emmie znajduje się w pokoju Tresera ogarów w Fort Radość Więzienie - Gdzie jest Emmie? | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Emmie znajduje się w pokoju Tresera ogarów w Fort Radość Więzienie. Możesz się tam dostać na dwa sposoby.

Fort Radość

Wejście do Fort Radość Prison [2] znajduje się zaraz za bramą, której strzeże magister Borris. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, to aby ją otworzyć musisz zdobyć jego klucz. Jedyną metodą jest pokonanie strażników. Po walce możesz zdobyć klucz przeszukując ciało Borrisa.

Jaskinie

Ta opcja jest możliwa po wykonaniu zadania The Teleporter. Udaj się do Alkowy i teleportuj swoją drużynę na plaże, a następnie przejdź do Aresztu [3]. Tam spotkasz Tresera ogarów, który znęca się nad Delorusem. Nieważne jak poprowadzisz konwersację i tak czeka cię walka. Unikaj rozstawienia drużyny bezpośrednio w wejściu do komnaty. Znajdują się tam beczki z olejem, które przeciwnicy mogą wykorzystać przeciwko tobie. Po walce podnieś klucz do Fort Radość Więzienie. Leży on nieopodal miejsca, gdzie pierwotnie stał Treser ogarów. Jeśli dodatkowo udało ci się ocalić Delorusa, to zdradzi ci on hasło, dzięki któremu unikniesz walki z magistrami Carin i Goa.

Po dotarciu do Fort Radość Więzienie skieruj się do pokoju Tresera ogarów - Gdzie jest Emmie? | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zakończenie 1: Emmie żyje

Po dotarciu do Fort Radość Więzienie skieruj się do pokoju Tresera ogarów. To charakterystyczne pomieszczenie, w którym znajdują się cztery psy. Możesz je otworzyć za pomocą Buddy's Key. Po wejściu do pomieszczenia załącza się rozmowa między członkiem drużyny, który wcześniej rozmawiał z Buddym. Jeśli w czasie rozmowy wspomnisz o Buddym oraz wspomnisz że tęskni on za Emmie to uda ci się uniknąć walki z psami.

Nagroda: 2200 punktów doświadczenia

Zakończenie 2: Emmie zginęła

Jeśli podczas rozmowy, nie wspomnisz o Buddym to psy zaatakują. Szczególną uwagę należy zwrócić na psy z kuszami. Mogą one zadać spore obrażenia, dlatego staraj się unikać wejścia do pomieszczenia. Warto za to wykorzystać drzwi jako potencjalne utrudnienie dla przeciwników.

Po wykonaniu zadania warto skierować się do sypialni Tresera ogarów. Znajduje się tam kilka cennych przedmiotów jak np. Hundmaster's Crossbow.

Nagroda: 120 punktów doświadczenia