Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Secrets Of The Dwarves | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Gdy wejdziesz do Sewer znajdziesz salę z chłopcem zamkniętym w klatce. Dostać się tam możesz tylko przy pomocy teleportacji.

Zadanie aktywuje się w momencie, gdy znajdziesz się w pomieszczeniu - The Secrets Of The Dwarves | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zadanie aktywuje się w momencie, gdy znajdziesz się w pomieszczeniu. Podejdź do klatki i porozmawiaj z chłopcem. Będzie on miał na sobie obręcz identyczną do tej jaką nosiłeś w Fort Joy. Poprosi cię o uwolnienie go. Niestety klatki, w której się znajduje nie można otworzyć.

Uczynić to można zapalając pochodnie znajdujące się na końcu ramion namalowanej gwiazdy. Zapalić je musisz jednocześnie. W tym celu możesz zastosować np. zdolność Fireball.

Po ich zapaleniu okaże się, że chłopiec to tak naprawdę oszalały Godwocken, którego nazywają The Mistake. Będziesz musiał stoczyć walkę oraz z grupą nieumarłych. Musisz mieć się na baczności, dość często wykorzystują oni zdolności, które nakładają status Charm na członka twojej drużyny.

Zadanie zakończy się w momencie śmierci Karona.

Nagroda: 96950 punktów doświadczenia