Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Arena Of The One | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie jest kontynuacją zadania The Academy. Na Arena Of The One, staniesz do walki z postaciami, których nie wziąłeś do swojej drużyny. Z tą różnicą, że będą oni nieumarli. Będziesz musiał ich zabić, by móc dostać się do Wellspring.

Po drodze będziesz musiał pokonać także dwa Eternal Sentinel. W momencie, w którym zbliżysz się do Wellspring pojawi się Dallis i zniszczy go.

W tym momencie będziesz musiał uciec z Arena Of The One, zanim zostanie on zniszczony. W tym celu będziesz musiał stanąć do walki z Embodiment. Przed walką będziesz musiał zdecydować czy klęknąć przed nimi. Jeśli się na to zdecydujesz postać rozmawiająca zginie natychmiast. A reszta drużyny stanie do walki z Embodiment dwóch Bogów. W przypadku gdy zdecydowałeś się nie uklęknąć to będziesz walczyć z Embodiment swojego Boga oraz kopiami twojej drużyny. Kopie te dysponują innymi zestawami umiejętności niż twoja drużyna.

Po pokonaniu Embodiment zmieni się w Source Titan, którego również musisz pokonać - Arena Of The One | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Po pokonaniu Embodiment zmieni się w Source Titan, którego również musisz pokonać.

Musisz się spieszyć. W czasie walki będą pojawiać się ogniste opady. Po dwóch turach pola ognia zamieniają się w lawę i uniemożliwią przejście, a opady zmienia swoją lokalizację. Po walce skorzystaj Malady Beacon, by przenieść się na Lady Vengeance.

Na stadku możesz spędzić noc z jednym z członków swojej drużyny oraz porozmawiać duchami pokonanych na Arena Of The One - Arena Of The One | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Na stadku możesz spędzić noc z jednym z członków swojej drużyny oraz porozmawiać duchami pokonanych na Arena Of The One. Nie jest to jednak wymagane.

Aby zakończyć zadnie udaj się do The Figurehead i poproś o sprowadzenie Malady. Porozmawiaj z nią by udać się do Arx.

Nagroda: 69750 punktów doświadczenia