Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Sallow Man | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Uwaga: Wykonanie tego zadania uniemożliwi wykonanie zadania An Unlikely Patron.

1 - The Sallow Man | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. The Nameless Isle - Forktongue

2. Temple Of Tir-Cendelius - Aleksander

3. Temple Of Rhalic - wejście do The Cave

Zadanie, aktywuje się automatycznie jeśli stanąłeś po stronie Black Ring w czasie walki w Temple Of Rhalic. Jeśli tego nie zrobiłeś zadanie możesz aktywować w obozie Black Ring sąsiadującym z Temple Of Tir-Cendelius. Tam możesz przekonać Forktongue, by dał ci Black Mirror i pozwolił porozmawiać z The Sallow Man. Jeśli ci się nieudało, możesz także go zabić i zabrać Black Mirror z jego ciała.

Użyj Black Mirror, aby skontaktować się z The Sallow Man. Zleci ci on przyniesienie sobie głowy Aleksandra.

Aleksandra znajdziesz w Temple Of Tir-Cendelius. Zebrał tam grupę wiernych mu magistrów. Będziesz musiał stoczyć z nimi walkę. W szczególności uważaj na jednostki ustawione na platformach.

Po skończonej walce zabierz głowę Aleksandra i użyj Black Mirror. Wskazana zostanie Ci wówczas lokalizacja kryjówki Black Ring. Będzie ona strzeżona przez trolla imieniem Krug. Możesz go przekonać do tego, by wpuścił. Jeśli ci się to nie udało, będziesz musiał go zabić. Analogicznie do trolli z Reaper's Coast będzie on posiadał status Troll Blood, który będzie go regenerował raz na turę. Możesz go zdjąć za pomocą zdolności Restoration. Jeśli natomiast dysponujesz zdolnością Teleportation, to możesz przenieść Kruga prosto w lawę znajdującą się poniżej miejsca walki.

W jaskini wejdź w interakcję ołtarzem - The Sallow Man | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W jaskini wejdź w interakcję ołtarzem. Połóż na nim głowę Aleksandra. Uruchomi to przejście do głównego pomieszczenia, w którym znajduje się The Sallow Man. Porozmawiaj z nim i oddaj mu głowę Aleksandra.

Uwaga: Jeśli masz w drużynie Loshe to odłącz ją od drużyny, przed rozmową z The Sallow Man. Jej obecność natychmiast sprowokuje walkę i uniemożliwi wykonanie zadania.

Nagroda: 100300 punktów doświadczenia