Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie Fane | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Opis przejścia quest Fane.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Rozdział poświęcony osobistemu zadaniu Fanea.

Etap 1: Fort Joy

Zadanie aktywuje się, gdy przyłączysz Fanea do swojej drużyny.

Będzie on chciał odzyskać maskę imitującą wygląd innych ras. Udaj się do Fort Joy Prison. Spotkasz tam Kniles The Flenser.

Będziesz mógł zdobyć od niego Face Ripper - Zadanie Fane | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Będziesz mógł zdobyć od niego Face Ripper. W zamian Kniles zażyczy sobie Atusa's Leg. Jeśli jej nie posiadasz, zawsze możesz go zabić i przeszukać jego ciało.

Następnie udaj się w okolice portu. Natrafisz tam na Windego. Pozwól Faneowi z nią porozmawiać, a zainicjuje się walka. Przy jej zwłokach znajdziesz Fane's Mask Of The Shapeshifter.

Etap 2: Reaper's Coast

W czasie wykonywania zadania The Midnight Oil, dotrzesz do Ancient Temple. Znajduje się tam sarkofag.

Jeśli spróbujesz go otworzyć to pojawi się The Eternal Aetera - Zadanie Fane | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli spróbujesz go otworzyć to pojawi się The Eternal Aetera. Do rozmowy automatycznie włączy się Fane, a Aetera zdradzi co było przyczyną upadku rasy Fanea.

Etap 3: The Nameless Isle

Gdy zbliżysz się do Lunar Gate, Fane stwierdzi że wygląda ona znajomo. Dowiesz się także, że był uczniem The Academy.

Po wejściu do niej natrafisz na Voidwoken. Okaże się, że kiedyś był on przyjacielem Fanea. Będzie on chciał, by ten obrócił się przeciwko tobie. Będziesz musiał skorzystać ze zdolności perswazji, by przekonać go, by tego nie robił.

Etap 4: Arx

Tuż przed wejście do komnaty, w której przebywa Lucian Fane zostanie zaczepiony przez dawną znajomą. Powie mu ona, że można przywrócić świetność ich rasie. Wystarczy, by Fane wykorzystał moc jaką niesie ze sobą bycie Divine.