Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Morderczy gheist | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Morderczy gheist | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Fort Radość Ghetto - Magister Yarrow

2. Fort Radość - Kwiat Yarrow

3. Fort Radość - Migo

Na jednym z murów obronnych tuż przy wejściu do Fortu znajdziesz Magister Yarrow [1] - Morderczy gheist | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Na jednym z murów obronnych tuż przy wejściu do Fortu znajdziesz Magister Yarrow [1]. Po wejściu w interakcję zapyta cię, czy natknąłeś się na Migo. Bez względu na to jak poprowadzisz rozmowę każe ci go odszukać i nie wracać dopóki nie będziesz dysponował jakąś informacją na jego temat.

Poniżej znajdziesz wszystkie dostępne scenariusze związane z omawianym zadaniem.

Sposób 1: Zmierz się z Migo

Migo [3] krąży po plaży w okolicy Fort Radość. Znajdziesz go w kałuży krwi. Okazuje się, został zamieniony w monstrum, które pożera zwłoki. Nie zaatakuje cię dopóki nie zdecydujesz się z nim porozmawiać.

Migo to bardzo wymagający przeciwnik, który poza wysokimi obrażeniami w zwarciu potrafi również korzystać z umiejętności obszarowych - Morderczy gheist | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Migo to bardzo wymagający przeciwnik, który poza wysokimi obrażeniami w zwarciu potrafi również korzystać z umiejętności obszarowych. Walka może kosztować cię sporo zasobów leczniczych, ale ostatecznie powinieneś go pokonać. Znajdziesz przy nim pierścień oraz hełm.

Pierścień zabierz do Magister Yarrow. Niezależnie od tego czy przyznasz się, że go zabiłeś, czy skłamiesz, że znalazłeś go martwego, będziesz musiał udowodnić, że mówisz prawdę pokazując pierścień. Ważne jest byś miał go wtedy przy sobie. Po zakończonej rozmowie zadanie zostanie zakończone, a Ty zdobędziesz dodatkowe punkty doświadczenia.

Nagroda: 300 punktów doświadczenia

Sposób 2: Połącz rodzinę

Drugi wariant zadania jest możliwy do wykonania tylko jeśli w ekwipunku dowolnego z członków drużyny posiadasz roślinę o nazwie Yarrow Flower [2] - Morderczy gheist | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Drugi wariant zadania jest możliwy do wykonania tylko jeśli w ekwipunku dowolnego z członków drużyny posiadasz roślinę o nazwie Yarrow Flower [2]. Jedną z tych roślin znajdziesz w ruinach wieży niedaleko miejsca gdzie spotykasz magistra Borrisa. Jeśli nie możesz namierzyć rośliny naciśnij lewy "ALT", a powinno pojawić się oznaczenie.

Rozpocznij konwersację z Migo i podaruj mu kwiat wybierając stosowną opcję dialogową. Bestia pomyli cię z kimś, ale po chwili ofiaruje ci swój pierścień. Wróć ze zdobyczą do Magister Yarrow i przekaż jej, ze znalazłeś położenie jej kompana. Po okazaniu pierścienia jako dowód uzyskasz związaną z zadaniem nagrodę, a kobieta ruszy na plażę, aby na własne oczy przekonać się, że mówisz prawdę.

Jeśli podążysz za nią na plażę i rozpoczniesz rozmowę to kobieta ofiaruje ci klucz, dzięki któremu otworzysz jedne z drzwi wewnątrz Fortu - Morderczy gheist | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli podążysz za nią na plażę i rozpoczniesz rozmowę to kobieta ofiaruje ci klucz, dzięki któremu otworzysz jedne z drzwi wewnątrz Fortu. Na tym zadanie zostaje zakończone.

Nagroda: 2 nagrody gwarantowane oraz 1 do wyboru zależnie od klas drużyny.