Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Running Like Clockwork | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Przy ołtarzu poświęconym Xantezzie, użyj zdolności Spirit Vision. Zobaczysz tam ducha Knight Of Xantezza. Porozmawiaj z nim a dowiesz się, że Imp Gen z ołtarza został skradziony.

Jeśli zdecydujesz się pomóc, to musisz udać się w okolice Lunar Gate. Spotkasz tam dwa wilki, które pilnują Large Ruby. Możesz się ich pozbyć oferując im dowolną kończynę z twojego ekwipunku. Możesz je także zabić.

Następnie porozmawiaj z Large Ruby. Najlepiej, żeby był to ktoś z tagiem Mystic. Udostępnia on opcje dialogowe, które gwarantują powodzenie w tej rozmowie. Po uspokojeniu Large Ruby przeniesie cię on do czegoś na kształt mechanizmu zegara. Od tej chwili będziesz poruszać się w zwolnionym tempie. Twoim zadaniem jest dostanie się do rdzenia.

Dostępne są dwie drogi. Pierwsza z nich to droga rurami, które znajdują się tuż obok punktu szybkiej podróży.

Przeteleportuj tam swoja drużynę i udaj się na koniec ścieżki - Running Like Clockwork | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Przeteleportuj tam swoja drużynę i udaj się na koniec ścieżki. Stamtąd będziesz mógł przeteleportować członka swojej drużyny tuż obok rdzenia.

Druga trasa prowadzi przez pomieszczenia obok. Droga ta jest jednak zdecydowanie trudniejsza. W pierwszym pomieszczeniu, będziesz musiał otworzyć drzwi. Będzie to możliwe tylko, gdy wszystkie cztery zapadnie będą wciśnięte. Musisz wykorzystać do tego skrzynie. Możesz także wykorzystać trójkę postaci i jedną skrzynię.

W momencie gdy jedna postać przejdzie będzie mogła przeteleportować resztę - Running Like Clockwork | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W momencie gdy jedna postać przejdzie będzie mogła przeteleportować resztę. Trafisz wówczas do pomieszczenia z pułapkami, które tworzą okrąg z trucizny.

Znajdują się tam kolejne drzwi, które prowadzą bezpośrednio do rdzenia - Running Like Clockwork | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Znajdują się tam kolejne drzwi, które prowadzą bezpośrednio do rdzenia. Droga do niego jest jednak daleka, a tura rdzenia w walce oznacza natychmiastową śmierć drużyny. Dotarcie z tej strony jest możliwe, tylko w tedy gdy przeteleportujesz postać ze zdolnością Spread Your Wings, jak najbliżej rdzenia, by ta mogła do niego dolecieć.

Po ustabilizowaniu rdzenia zadanie zakończy się.

Nagroda: 20075 punktów doświadczenia + 4 nagrody gwarantowane + 1 z 3 do wyboru w zależności od klasy postaci