Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Agresywne przejęcie | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie to wymaga posiadania zdolności Spirit Vision, w innym wypadku jego ukończenie jest niemożliwe.

Zadanie to jest bezpośrednio związane z zadaniem Zapisane krwią. Podążając śladami krwi znajdziesz nie tylko zaginiony ładunek, ale także płytki grób, w którym znajdują się zwłoki Liama. Przeszukując je znajdziesz Kończyna handlarza. Zjedzenie jej przez elfa, powie ci że zwłoki należą do kogoś o imieniu Liam, kto został zdradziecko zamordowany. Użyj zdolności Spirit Vision, a ukaże ci się duch Liama.

Porozmawiaj z nim, a dowiesz się że zdrajcą był Garvan - Agresywne przejęcie | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Porozmawiaj z nim, a dowiesz się że zdrajcą był Garvan. Duch będzie łaknął zemsty. Poprosi cię o zabicie Garvana i przyniesienie jego głowy.

Garvan cały czas przebywa w Pod Czarnym Bykiem. Jeśli spróbujesz go zabić właśnie tam, opinia o tobie drastycznie spadnie u wszystkich w tawernie. Dlatego musisz wybawić Garvana z Pod Czarnego Byka. Od Lorvika kup Gulasz i zatruj je dowolną Skażoną pustką rybą. Otrzymasz Skażony gulasz, które musisz dać Garvanowi. Spowoduje to, że opuści on tawernę i uda się w bardziej ustronne miejsce. Pójdź za nim i zaatakuj gdy tylko nadarzy się okazja. Przeszukaj ciało i zabierz jego głowę.

Zakończenie 1: Oddano głowę

Głowę zanieś z powrotem do Liama. Będzie on wdzięczny za zemstę w jego imieniu.

Nagroda: 6950 punktów doświadczenia + 2 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci

Zakończenie 2: Zjedzono głowę

Głowę może zjeść również elf. Zdobędziesz w ten sposób zdolność Trade Secrets. Liam natomiast będzie zły, że nie spełniłeś jego prośby.

Nagroda: 5575 punktów doświadczenia + Trade Secrets