Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Arena w Kłodzie | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W Przybytek Effie możesz stanąć do walki na arenie. W tym celu porozmawiaj z mistrzem areny - Arranem. Skieruje cię on do Mrugi, z którą możesz stoczyć walkę.

Nie będzie ona chciała walczyć, dopóki nie udowodnisz jej, że jesteś godzien się z nią mierzyć - Arena w Kłodzie | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Nie będzie ona chciała walczyć, dopóki nie udowodnisz jej, że jesteś godzien się z nią mierzyć. Zaproponuje najpierw wyzwanie Blindfeld. Wróć do mistrza areny i poinformuj go tym. Przygotuje om wszystko i rozpocznie się pierwsza walka.

W Blindfeld, będziesz permanentnie oślepiony. Żadne czary nie będą w stanie zdjąć tego statusu. Dlatego istotnym jest, aby szybko zbliżyć się do przeciwnika. Warto wykorzystać zdolność Haste. Unikniesz w ten sposób nadmiernych obrażeń.

Nagroda: 22300 punktów doświadczenia

Po pokonaniu przeciwników Blindfel, możesz już stoczyć walkę z Mrugą. Paradoksalnie będzie to łatwiejsza walka. Jedyną rzeczą na jaką musisz zwracać uwagę, są plecy. Mruga lubi atakować od tyłu. Po zabiciu Mrugi czeka cię jeszcze walka w Pustkowcami, która nie powinna sprawić problemów.

Nagroda: 22250 punktów doświadczenia + 2 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci