Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie Red Prince | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Opis przejścia quest Red Prince.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Rozdział poświęcony osobistemu zadaniu Red Princea.

Etap 1: Fort Joy

Zadanie aktywuje się gdy Red Prince dołączy do drużyny.

Pierwszym do którego musisz się udać jest Stingtail. Powie ci on o Baharze, jaszczurzej śniącej znajdującej się w Sanctuary Of Amadia. Poleci ona szukanie kolejnego śniącego Brahamosa, który rzekomo przebywa w Driftwood.

Etap 2: Reaper's Coast

Gdy dotrzesz na Reaper's Coast, będziesz mógł kontynuować poszukiwania. Kiedy odblokujesz zdolność Spirit Vision udaj się do Stonegarden i użyj jej w okolicy smoczych głów ziejących ogniem. Spotkasz tam ducha śniącego jaszczura. Pozwól porozmawiać z nim Red Prineowi. Zdradzi on istotne szczegóły dotyczące przeznaczenie Red Princea.

Twoim następnym celem jest obóz Red Princess. Pozwól Red Prince udać się z Sadhą do wozu. Pozwoli to na kontynuowanie zadania. Spowoduje jednak również, że zostaniesz zaatakowany.

Etap 3: The Nameless Isle

W Lava Fields znajduje się Shadow Prince. Pozwól Red Princeowi porozmawiać z nim.

Uwaga: Jeśli posiadasz również Sebille w drużynie, zabije ona Shadow Princea. Dlatego Red Prince musi porozmawiać z nim w pierwszej kolejności.

W czasie tej rozmowy dowiesz się, że to właśnie Shadow Prince jest odpowiedzialny za ataki na Red Princea. Wyjaśni on, że chce zapobiec powołaniu, do życia smoka. Uważa bowiem, że może się to negatywnie odcisnąć na postrzeganiu ich rasy. Zaproponuje także, by Red Prince zabił Sadhę.

Etap 4: Arx

Gdy dotrzesz do Arx, będziesz musiał dotrzeć do The Consulate, gdzie znajduje się portal, który doprowadzi cię do Sadhy (szczegółowy opis jak się do niej dostać znajdziesz w opisie zadania The Consulate).

Gdy już ją spotkasz możesz spełnić prośbę Shadow Princea i ją zabić.

Gdy posiadasz Swornbreaker, możesz ją uwolnić. Jeśli to zrobisz to będziesz mógł zdecydować, czy Sadha i Red Prince mają powołać do życia smoka.