Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Secrets Of The Dwarves| Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie to można aktywować na wiele sposobów.

1 - The Secrets Of The Dwarves| Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Arx - wejście do Sewer

2. Arx - wesele

Możesz to zrobić odkrywając w Sewer [1] magazyn pełny Death Fog.

Jeśli dodatkowo użyjesz zdolności Spirit Vision, to będziesz mógł porozmawiać z duchem złodzieja - The Secrets Of The Dwarves| Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli dodatkowo użyjesz zdolności Spirit Vision, to będziesz mógł porozmawiać z duchem złodzieja. Poinformuje cię on, że widział w okolicy straż królewską.

Jeśli najpierw dotarłeś na wesele [2], to wchodząc w interakcję z tortem. Wybuchnie on a na spodzie będzie znajdował się list od Doctora. Znajduje się tam także posąg, który emituje woń Death Fog

Celem tego zadania jest odnalezienie królowej krasnoludów Justini. Znajduje się ona w kryjówce Isbeil, do której możesz wejść przez Sewer. Znajdziesz tam sekretne drzwi, które otwierane są za pomocą cegieł w ścianie.

Jeśli posiadasz przynajmniej 5 punktów złodziejstwa możesz je otworzyć - The Secrets Of The Dwarves| Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli posiadasz przynajmniej 5 punktów złodziejstwa możesz je otworzyć. Jeśli nie to możesz to zrobić za pomocą klucza, który znajdziesz w sali z pajęczynami obok kałuży Source.

Gdy wejdziesz do jej kryjówki wraz z nią zobaczysz królową krasnoludów - The Secrets Of The Dwarves| Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Gdy wejdziesz do jej kryjówki wraz z nią zobaczysz królową krasnoludów. Okaże się, że została ona zmanipulowania przez Isbeil. Nieważne jak potoczy się rozmowa i tak staniesz do walki z Isbeili. Zanim to jednak nastąpi będziesz torturowany. Nie ważne co zrobisz i tak nie będziesz otrzymywać z tego tytułu żadnych obrażeń.

Po skończonej walce udaj się do laboratorium Isbeil, spotkasz tam królową. Porozmawiaj z nią i zdecyduj o jej losie.

Wybór 1: Zabicie królowej

Jeśli uznasz, że królowa nie zasługuje na łaskę, to będziesz musiał ją zabić. Stanie ona do walki z tobą do walki. Będzie walczyć sama, więc nie powinna stanowić większego problemu.

Nagroda: 149850 punktów doświadczenia.

Wybór 2: Oszczędzenie królowej

W przypadku, gdy uznasz, że królowa nie jest niczego winna, będziesz mógł puścić ją wolno. W zamian za łaskę zostaniesz wynagrodzony.

Nagroda: 4 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy