Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Drowned Temple | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Przemierzając The Nameless Isle natrafisz na wejście do Temple Of Vrogir. Niestety okaże się, że wejście do niego jest zalane. Twoim zadaniem jest znalezienie i zlikwidowanie źródła problemu.

Rozwiązanie znajdziesz w okolicznym obozie Black Ring. Przebywa tam Portalmaster, który utrzymuje na wodzie funkcjonujący portal. Zadanie to można rozwiązać na dwa sposoby.

W przypadku, gdy nie sprzymierzyłeś się z magistrami, możesz podać się za Lone Wolf i swobodnie wejść do obozu - The Drowned Temple | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Wybór 1: Pokojowo

W przypadku, gdy nie sprzymierzyłeś się z magistrami, możesz podać się za Lone Wolf i swobodnie wejść do obozu. Porozmawiaj w nim z Black Ring Captain i poproś o przeniesienie obozu. Jeśli masz odpowiednio rozwiniętą zdolność perswazji to, przystanie on na twoja prośbę i odejdzie wraz z pozostałymi.

Nagroda: 50150 punktów doświadczenia

Wybór 2: Walka

Jeśli nie masz odpowiednio rozwiniętej perswazji lub sprzymierzyłeś się z magistrami, będziesz musiał zabić Portalmastera wraz z całym obozem.

Nagroda: 210 650 punktów doświadczenia