Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie Ifan ben-Mezd | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Opis przejścia quest Ifan ben-Mezd.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Opisujemy quest Ifana ben-Mezd:

Etap 1: Fort Joy

Zadanie aktywuje się automatycznie po zrekrutowaniu Ifana ben-Mezd.

W jego ekwipunku znajdziesz list, który zapozna cię bliżej z sylwetką tej postaci.

Następnie udaj się do magistra Borrisa i pozwól Ifanowi porozmawiać z nim. Zleci on odszukanie Zaleksara. W przypadku, gdy twoją postacią główną jest Ifan ben-Mezd do zdobycia informacji o Zalekarze, będziesz musiał zabić Saheilę lub Borrisa.

Zaleksar znajduje się w Hollow Marshes, przy zniszczonym moście.

W trakcie tej rozmowy dowiesz się, że celem Ifana jest sam Aleksander - Zadanie Ifan ben-Mezd | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W trakcie tej rozmowy dowiesz się, że celem Ifana jest sam Aleksander. Zaleksar w ramach pomocy ofiaruje ci także kuszę.

W tym momencie zadanie to zbiega się z wątkiem głównym, ponieważ zabicie Aleksandra jest niezbędne do opuszczenia wyspy.

Etap 2: Reaper's Coast

Po pokonaniu Aleksandra trafisz na Reaper's Coast. Prze bramie do Driftwood zaczepi cię chłopiec. Poinformuje on, że w The Black Bull na Ifana czeka Baran.

Udaj się we wskazane miejsce i porozmawiaj z Baranem, poinformuje on, że Roost czeka na Ifana w Sawmill - Zadanie Ifan ben-Mezd | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Udaj się we wskazane miejsce i porozmawiaj z Baranem, poinformuje on, że Roost czeka na Ifana w Sawmill.

Roost będzie przebywał na piętrze jednego z budynków w Sawmill.

Jeśli Saheila przeżyła wydarzenia w Fort Joy, to będzie ona więziona w tym miejscu - Zadanie Ifan ben-Mezd | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli Saheila przeżyła wydarzenia w Fort Joy, to będzie ona więziona w tym miejscu. Pozwól Ifanowi porozmawiać z Roostem. Dowiesz się od niego, że Aleksander nadal żyje. Poprosi też Ifana o zwrócenie się przeciwko twojej drużynie. Ten jednak nie zgodzi się na to. Sprowokuje to walkę. W ciele Roosta znajdziesz rozkaz wydany przez Divine.