Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie Bezimienna wyspa | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie aktywuje się automatycznie gdy dotrzesz do Bezimienna wyspa. Jego zadaniem jest otworzenie Brama księzycowa i dostanie się do Akademia.

1 - Zadanie Bezimienna wyspa | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Świątynia Tir-Cendeliusa - Aleksander

2. Świątynia Rhalica - Wejście do The Cave

3. Brama księżycowa - Large Ruby

4. Świątynia Rhalica - Ołtarz Rhalica

5. Świątynia Zorl - Stissa - Ołtarz Zorl - Stissa

6. Świątynia Duna - Ołtarz Duna

7. Świątynia Amadii - Ołtarz Amadii

8. Świątynia Vrogira - Ołtarz Vrogira

9. Brama księżycowa - Wejście do Akademii

Przy zejściu na ląd od razu napotkasz dużą ilość ciał magistrów. Jeśli udasz się dalej natrafisz na walkę Black Ring i kolejnej grupy magistrów. Możesz opowiedzieć się jednej ze stron i stanąć do walki. Każda ze stron może pomóc ci w osiągnięciu celu.

Jeśli ocaliłeś Delorusa w Forcie Radość, to będzie się on kręcił w okolicy miejsca tej walki. Powie ci on, że zebrana tutaj grupa magistrów to wierni Aleksandra [1]. Poprosi cię on o odeskortowanie do miejsca pobytu Aleksandra (patrz zadanie A Familiar Face)

W Świątyni Tir-Cendeliusa, będziesz musiał skonfrontować się z Aleksandrem. Będziesz musiał wówczas opowiedzieć po jednej ze stron.

Wybór 1: Zabito Aleksandra

Jeśli zdecydujesz się stanąć po stronie Black Ring będziesz musiał zabić Aleksandra i zanieść jego głowę do Sallow Man [2]. Ten w zamian pomoże ci dostać się do Akademii.

Wybór 1: Zabito Sallow Man

W przypadku gdy pomagasz Aleksandrowi, będziesz musiał zabić Sallow Man. Walka będzie trudna, w szczególności, że Sallow Man regeneruje się po każdym udanym ataku. Po jego pokonaniu w jego ciele znajdziesz Kondensator fazowy niezbędny do otworzenia Bramy księżycowej [9].

Jeśli nie chcesz stawać po żadnej stronie możesz zabić oboje. I tak dowiesz się jak dostać się do Akademii i zdobędziesz Kondensator fazowy.

Następnym krokiem jest odnalezienie wszystkich ołtarzy sześciu dedykowanych różnym Bogom. Należy pomodlić się przed nimi, by poznać z czym jest utożsamiany dany Bóg. Dodatkowo dwa ołtarze odkryjesz w takcie wykonywania zadań W chmurach oraz Jak w zegarku.

W niektórych wypadkach, jeśli źle poprowadzisz modlitwę, to może zostać nałożony na ciebie negatywny status. Może on zostać zdjęty za pomocą zdolności Błogosławieństwo.

Gdy dowiesz się już z czym utożsamia się każdy z siedmiu Bogów udaj się do Baza księżycowa i odpowiednio je aktywuj:

  • Człowiek - Słońce
  • Krasnolud - Ksieżyc
  • Elf - Księzyc
  • Czarodziej - Księżyc
  • Ork - Słońce
  • Imp - Księzyc
  • Jaszczur - Słońce

Na końcu upuść Kondensator fazowy na zapadnię i pociągnij za dźwignię.

Zanim jednak zdecydujesz się wejść do do Akademii, musisz porozmawiać z członkami twojej drużyny i przekonać ich by w niej pozostali - Zadanie Bezimienna wyspa | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zanim jednak zdecydujesz się wejść do do Akademii, musisz porozmawiać z członkami twojej drużyny i przekonać ich by w niej pozostali. W innym wypadku zostaniesz sam.

Nagroda: 120450 punktów doświadczenia