Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cień nad Kłodą | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Cień nad Kłodą | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Pod Czarnym Bykiem - wejście do Przybytku Effie.

2. Kłoda - Dom Mordusa

3. Wybrzeże Żniwiarza - wejście do Jaskinia rozbójników

W Przybytek Effie [1] porozmawiaj z Loharem. Będzie on chciał, abyś udał się do domu Mordusa i go przeszukał.

Dom Mordusa [2] znajduje się tuż obok Pod czarnym bykiem. W środku znajdziesz jednego z ludzi Lohara. Po rozmowie, odkryje ona właz do piwnicy. Znajdziesz tam pokój z uwięzionymi krasnoludami. Uwolnij ich za pomocą dźwigni na ścianie. Porozmawiaj z nimi i przystąp do przeszukania pokoju. Znajduje się tam pułapka, która aktywuje się gdy spróbujesz się dostać do skrzyń, dlatego zostaw jednego członka swojej drużyny na zewnątrz, by mógł je ponownie otworzyć. Za dwiema skrzyniami znajdziesz ukrytą półkę na książki. Znajdziesz tam wiadomość, z której wynika, że Mordus pragnie śmierci Lohara.

Wróć do Lohara i poinformuj go o swoich odkryciach - Cień nad Kłodą | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Wróć do Lohara i poinformuj go o swoich odkryciach. Będzie on chciał, abyś zabił Mordusa.

Mordusa znajdziesz w Jaskinia rozbójników [3]. Trafisz do jaskini wypełnioną zwłokami. Tam również zostaniesz zaatakowany przez Pustkowce. Nie będzie to klasyczna walka, ponieważ po każdej turze jeden z członków twojej drużyny zostanie przeniesiony w różne części jaskini. Twój drużyna zostaje więc całkowicie rozproszona.

Najlepszą opcją jest zaczęcie gry postacią, która znajduje się w czymś na kształt sypialni. Napotka on na stosunkowo małą liczbę przeciwników oraz może znaleźć klucz, który otwiera drzwi na obszarze jaskini, co ułatwi ponowne kompletowanie drużyny.

Gdy będziesz już miał kompletną drużynę, możesz udać się do wraku statku, gdzie znajduje się drabina na wyższy poziom.

Uwaga: Możesz również wyprowadzić jednego członka drużyny i skorzystać z Piramidy teleportacyjnej - Cień nad Kłodą | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Uwaga: Możesz również wyprowadzić jednego członka drużyny i skorzystać z Piramidy teleportacyjnej. Natomiast jeśli przeteleportujesz swoją drużynę na plażę przy wraku statku i wejdziesz do Jaskini rozbójników od tej strony, to od razu staniesz do walki z Mordusem.

Następnie musisz stanąć do walki z Mordusem. Gdy pokonasz jego opętaną postać, przerwie on walkę i poprosi o litość. Możesz przystać na jego propozycję lub go zabić. Nieważne jakiego wyboru dokonasz i tak zdobędziesz Amulet Mordusa.

Ponownie udaj się do Lohara i poinformuj go o twoich dokonaniach. W ramach wdzięczności ofiaruje ci klucz do skrzyni w siedzibie magistrów.

Nagroda: 4 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci