Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

End Times | Chapter VII - Finał | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnie zadanie w grze Divinity: Original Sin 2 oraz wielki finał gry. Przedstawiamy rozwiązanie.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Kiedy wejdziesz do kolejnej sali spotkasz wszystkich tych, którzy przebywali z tobą na Lady Vengeance jak np. Malady czy Tarquin. Poświęcą ci oni modlitwę, która będzie odnawiać wszystkie wydane przez cię Source Points.

Udaj się w głąb, a spotkasz Luciana, Dalis oraz Braccusa Rexa.

Lucian wyjaśni dlaczego sfingował własną śmierć oraz wyjawi swój plan - End Times | Chapter VII - Finał | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Lucian wyjaśni dlaczego sfingował własną śmierć oraz wyjawi swój plan. Dodatkowo Daliis wyjawi swoją prawdziwą formę. W trakcie rozmowy zaproponują ci także układ, w którym masz poświęcić swoją duszę.

Jeśli na to nie przystaniesz będziesz musiał stoczyć walkę z Lucianem i Dallis. Nie marnuj swojej energii na innych. Skup się na zabiciu, któregoś z tej dwójki. Przeniesie cię to do kolejnego etapu walki, w której zmierzysz się z Braccusem Rexem.

W przypadku, gdy zdecydowałeś się poświęcić, walka przeniesie się od razu do drugiego etapu. A Dallis i Lucian będą w niej twoimi sojusznikami. Ten wybór nie blokuje żadnego zakończenia.

W czasie finalnej walki Braccus Rex, będzie posiłkował się Krakenem, który dodatkowo będzie zsyłał innych przeciwników jak np. nieumarły Linder Kemm.

Podobnie jak w przypadku pierwszej walki, skup się na Braccusie - End Times | Chapter VII - Finał | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Podobnie jak w przypadku pierwszej walki, skup się na Braccusie. Jego śmierć zakończy walkę.

Uwaga: Jeśli w momencie śmierci Braccusa Rexa jakaś postać z twojej drużyny będzie martwa, to pozostanie martwa na zawsze. Dodatkowo po walce cześć członków twojej drużyny może chcieć zostać nowym Divine. Możesz się na to zgodzić, ale nie musisz. Jeśli tego nie zrobisz będziesz musiał stanąć z nimi do walki.

Następnie będziesz musiał wybrać jedno z dostępnych zakończeń. Po dokonaniu wybory zostaniesz przeniesiony na Lady Vengeance, gdzie po raz ostatni będziesz mógł porozmawiać ze swoimi sojusznikami. Aby zakończyć grę porozmawiaj z The Figurehead.