Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowca koszmarów | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Łowca koszmarów | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Klasztorny las - Jahan

2. Wyspa Krwawego Ksieżyca - Obrońca

3. Wyspa Krwawego Księżyca - Drzewo przodków

4. Wyspa Krwawego Księżyca - wejście do Archiwum Wyspy Krwawego Księżyca

Aby aktywować zadanie musisz udać się do Jahana [1]. Porozmawiaj z nim. Zleci ci on rozprawienie się, z demonem zamieszkującym Wyspa Krwawego Księżyca - Obrońca [2].

Na Wyspie Krwawego Księżyca możesz dostać się za pomocą zniszczonego mostu. Użyj w jego okolicy zdolności Spirit Vison, a okaże się że fragmenty zostały ukryte. Używając zdolności teleportacji możesz przeprawić drużynę na drugą stronę.

Tam zostaniesz powitany przez trzy istoty, które skierują cię do Obrońca. Znajduje się on w obozie demonów. Jeśli zdecydujesz się na zabicie go teraz, zablokuje to wykonanie zadania Obrońca. Dlatego lepiej jest zaatakować, już po wykonaniu tego zadania. W czasie tej walki dobrze jest trzymać drużynę w rozproszeniu.

Następnym krokiem jest rozmowa z Drzewo przodków [3]. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy poznasz jego imię. Możesz je poznać w Archiwum Wyspy Krwawego Księżyca [4]. Znajdziesz je w Zapiskach Archiwistki lub rozmawiając z duchem Archiwisty. Gdy już poznasz prawdziwe imię Drzewa przodków wróć do niego i użyj jego imienia. Pozwoli ci to z nim porozmawiać. W jej czasie dowiesz jak nazywa się demon, którego poszukuje Jahan.

Z zebranymi informacjami, udaj się do Jahana - Łowca koszmarów | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Z zebranymi informacjami, udaj się do Jahana. W zamian nauczy cię on jak gromadzić dodatkowy Source Point.

Nagroda: 36100 punktów doświadczenia + 4 nagrody gwarantowane + 1 z 3 do wyboru w zależności od klasy postaci + Książka zdolności