Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Metamorph | Klasy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Metamorph to dość unikalna klasa, która doskonale spisuje się na pierwszej linii frontu - skupia się na zadawaniu obrażeń z wykorzystaniem dwuręcznych broni, lecz swoją skuteczność opiera w głównej mierze na szkole Polymorph. Zdolności z tej szkoły pozwalają na zadawanie obrażeń i wpływanie tak na postać Metamorpha, jak i na wrogów, nakładając na nieprzyjaciół rozmaite efekty.

Poniżej znajdziesz parametry wyjściowe dla wskazanej klasy.

Metamorph na ekranie wyboru klasy postaci. - Metamorph | Klasy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry
Metamorph na ekranie wyboru klasy postaci.

Atrybuty

W przypadku tej klasy domyślnie zostały wzmocnione dwa atrybuty.

Nazwa atrybutu

Wartość

Znaczenie

Strength

+2

Dwa dodatkowe punkty pozwalają tej klasie na skuteczniejsze korzystanie z dwuręcznych broni (do których ma predyspozycje z uwagi na punkt w umiejętności Two-Handed). Wyklucza się to jednak z drugą premią do Finesse.

Finesse

+2

Finesse zwiększa skuteczność sztyletów i broni dystansowych (kusze i łuki), przez co jest kluczowa dla zabójców. Nie oferuje jednak niczego dla typowego wojownika opartego o siłę - lepiej jest więc zmienić ją na coś innego.

Zdolności i Talent

W przypadku tej klasy rozwinięto trzy zdolności.

Nazwa

Wartość

Komentarz

Two-Handed

1

Punkt w zdolność Two-Handed zwiększa skuteczność tej klasy podczas korzystania z dwuręcznych broni. Doskonale współgra to z dużą premią do atrybutu Strength i pozwala tej klasie błyszczeć na pierwszej linii frontu.

Polymorph

1

Punkt w Polymorph daje tej klasie dostęp do potężnych zdolności z tej szkoły, które są szczególnie skuteczne podczas pierwszych godzin gry. Punkt w tej zdolności to także powód tego, iż klasa ta ma aż 4 dodatkowe punkty do atrybutów.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie