Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Smak wolności | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1. Kłoda - Dom Mordusa

2. Wybrzeże Żniwiarza - Wejście do Jaskinia rozbójników

3. Klasztorny las - Miejsce drugiego spotkania z Lichem

4. Klasztorny las - Miejsce trzeciego spotkania z Lichem

W piwnicy Mordusa [1] znajdziesz wiszącą na ścianie głowę, po interakcji okaże się, że brakuje jej jednego oka.

Znajdziesz je w Jaskinia rozbójników [2] - Smak wolności | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Znajdziesz je w Jaskinia rozbójników [2]. W komnacie sąsiadującej z salą gdzie spotkałeś Mordusa znajduje się właz. Możesz go otworzyć za pomocą Amulet Mordusa. Znajdziesz tam ciało, w którym znajduje się brakujące oko.

Wróć do piwnicy w domu Mordusa i otwórz ukryte przejście. Doprowadzi cię ono do pomieszczenia z platformami i kolejnymi drzwiami. Użyj zdolności Spirit Vision, by zobaczyć układ symboli, który pozwoli ci otworzyć drzwi. Ustawienie niezbędne do otrzymania takiego to:

1000

0010

1010

0100

Gdzie "1" jeden oznacza naciśnięta zapadnię. Rozwiązanie układu przedstawia również poniższy obrazek.

Otworzy to wejście do Sali, gdzie znajduje się uwięziony Lich - Smak wolności | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Otworzy to wejście do Sali, gdzie znajduje się uwięziony Lich. Porozmawiaj z nim, a dowiesz się że został uwięziony przez Mordusa. Możesz wówczas zdecydować co zrobić z Lichem.

Wybór 1: Zabicie Licha

W przypadku, gdy zdecydujesz się na zabicie Licha, musisz go zaatakować, gdy leży przywiązany do stołu. Wówczas uwolnisz go i stanie on do walki wraz z resztą nieumarłych.

Nagroda: 13550 punktów doświadczenia

Wybór 2: Uwolnienie Licha

Jeśli zdecydujesz się uwolnić Licha musisz odpowiedni przycisk na konsoli.

Nieważne, który z nich naciśniesz i tak zostaniesz zaatakowany przez grupę nieumarłych - Smak wolności | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Nieważne, który z nich naciśniesz i tak zostaniesz zaatakowany przez grupę nieumarłych. Jeśli nacisnąłeś zielony przycisk, to uwolniłeś Licha, który pomoże ci w walce. Po skończonej walce, opuści on lochy.

Nagroda: Książka umiejętności z wybranej szkoły

Licha spotkasz ponownie w okolicy Klasztornego lasu [3], przy zmasakrowanej karawanie, będzie pożywiał się ludźmi. Porozmawiaj z nim ponownie i kolejny raz zdecyduj o jego losie.

W tym momencie możesz zabić Licha - Smak wolności | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Wybór 1: Zabicie Licha

W tym momencie możesz zabić Licha. Będzie on potężniejszy niż poprzednio, dodatkowo przyzwie nieumarłych krasnoludów, którzy będą walczyć u jego boku. Zadanie zakończy się w momencie jego śmierci.

Nagroda: 18750 punktów doświadczenia

Wybór 2: Wypuszczenie Licha

Możesz kolejny raz darować mu życie. Wówczas wróci do konsumowania ofiar. Jeśli porozmawiasz z nim ponownie, możesz ofiarować mu Source Point, co spowoduje że od razu przemieści się w kolejne miejsce.

Nagroda: 4175 punktów doświadczenia

Gdy kolejny raz darowałeś mu życie, musisz ostatni raz się skonfrontować się z Lichem. Tym razem będzie przy postumencie, w Cloisterwood [4] nieopodal miejsca gdzie spotkałeś Hannag. Tam po raz ostatni zdecydujesz o losie Licha.

Wybór 1: Zabicie Licha

W tym momencie możesz zabić Licha. Kolejny raz będzie on potężniejszy. Przywoła także cztery Parasitic Hearts. Zadanie zakończy się w momencie jego śmierci.

Nagroda: 18750 punktów doświadczenia

Wybór 2: Wypuszczenie Licha

Możesz kolejny raz darować mu życie. Aby to zrobić musisz ofiarować mu trochę swojej krwi. Po tym odejdzie zostawiając ci w podziękowaniu skrzynię z przedmiotami.

Nagroda: 4175 punktów doświadczenia + zawartość skrzyni