Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Na pokuszenie | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W krypcie trzeciej czeka na ciebie opętany Pomazaniec - Rajjarima.

Aby się do nie dostać musisz naprawić dźwignię na drzwiach - Na pokuszenie | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Aby się do nie dostać musisz naprawić dźwignię na drzwiach. W tym celu wykorzystaj Srebrny drążek dźwigni. Kiedy jednak naprawisz dźwignię okaże się, że nie można jej otworzyć.

Użyj zdolności Spirit Vision, by porozmawiać z duchem brata Roberta. Możesz go przekonać, by wpuścił cię do środka lub użyć na nim zdolności Source Vampirism. W obu przypadkach drzwi otworzą się.

W następnym pomieszczeniu musisz stanąć do walki z Rajjarimą. Jeśli udało ci się przekonać brata Roberta, to najpierw czeka cię rozmowa z opętaną. Najlepszą opcją jest wprowadzenie tylko jednego członka drużyny do pomieszczenia, przed walką. Rajjarima posiada potężną zdolność Grad strzał, którą używa najczęściej w pierwszej turze. Jeśli twoja drużyna będzie skupiona, może ona z miejsca zabić część drużyny. Jeśli przeżyłeś ten atak, to pozostała część walki nie powinna sprawić ci problemów.

Nagroda: 57775 punktów doświadczenia