Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miłość niejedno ma imię | Zatoka Źniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W Rajskich Wzgórzach znajduje się duże skupisko małych "wysepek", po których poruszanie się wymaga od ciebie stosowania zdolności Teleportacja. Wkroczenie na którąkolwiek z nich natychmiast nałoży na ciebie status rozkład. O tym co jest przyczyną tego stanu rzeczy powie ci Almira, która przebywa w jedynej niezniszczonej chacie w okolicy. Jeśli uda ci się ją do siebie przekonać, to powie ci ona o Zwiastunie Zagłady, który przebywa w okolicy. Poprosi także o jego zabicie.

W przypadku, gdy się zgodziłeś musisz udać się na sąsiednią wyspę, na której znajdują się szczątki wież obronnych - Miłość niejedno ma imię | Zatoka Źniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W przypadku, gdy się zgodziłeś musisz udać się na sąsiednią wyspę, na której znajdują się szczątki wież obronnych. Tam właśnie zagnieździł się Zwiastun Zagłady wraz z jego świtą nieumarłych. Walka będzie dość wymagająca. Nieumarli regenerują się w oparach trucizny, która jest wszechobecna w miejscu walki. Skuteczną metoda jest jej spalanie, jednak ryzykujesz że przy okazji ogień dosięgnie twojej drużyny. Sam Zwiastun Zagłady natomiast jest niezwykle groźnym przeciwnikiem. Zwykle już w pierwszej turze teleportuje się on na okoliczne wzgórze, co daje mu dużą przewagę. Musisz więc jak najszybciej sprowadzić go w pierwotne miejsce. Wykorzystaj do tego czar Teleportacja. W tym momencie szanse w walce się wyrównują. Możesz wykorzystać jego własne ataki na swoją korzyść. Zwiastun lubi nakładać na ogień skażenie, jednak sam jest na nie wrażliwy, możesz więc bez problemu "doprowadzić" do niego skażenie za pomocą zaklęć ze szkoły Pirokinezy.

Po pokonaniu Zwiastuna wróć do Almiry i poinformuj ją o zabiciu stwora.

Nagroda: 125325 Punktów Doświadczenia + 4 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci