Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Okno możliwości | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W ruinach w Klasztornego lasu spotkasz grupę magistrów, którzy chcą złapać Hannag.

Porozmawiaj z nimi i opowiedz się po jednej ze stron - Okno możliwości | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Porozmawiaj z nimi i opowiedz się po jednej ze stron.

Wybór 1: Pomoc Hannag

W przypadku, gdy zdecydujesz się pomóc poszukiwanej, zaatakuj magistrów. Walka nie powinna ci sprawić większych problemów. Dodatkowo ułatwisz sobie walkę, jeśli w pierwszej kolejności zabijesz magister Priest.

Po walce porozmawiaj z Hannag. Dowiesz się, że może cię ona nauczyć jak gromadzić dodatkowy Source Point, pod warunkiem że spełnisz jej prośbę. Odblokuje to zadanie W zawieszeniu.

Nagroda: 3 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci

Wybór 2: Pomoc magistrom

Zdecydowanie trudniejsza i mniej opłacalna opcja. Zbliżenie się do Hannag wymaga podejścia do niej w taki sposób, by cię nie zauważyła. Inaczej skończy się to dla ciebie zgonem na miejscu. W przypadku pierwszej lokalizacji wystarczy, zajść ją z boku. Przestraszy się ciebie i po krótkiej konwersacji ucieknie w kolejne miejsce.

Udaj się za magistrami w miejsce, gdzie tym razem znajduje się Hannag. W tym miejscu dodarcie do niej będzie trudniejsze. Najlepszą opcją teleportacja jednej z postaci z miejsca, gdzie znajdują się również magistrzy.

W tym momencie czeka cię bardzo trudna walka - Okno możliwości | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W tym momencie czeka cię bardzo trudna walka. Hannag poświęci się, by przyzwać trzy portale. Z każdego z nich będą wychodzić Pustkowce. Portale te są niewrażliwe na obrażenia fizyczne. Ich zniszczenie jest możliwe tylko za pomocą magii. W przypadku, gdy nie zostały one znoszone do po "wyrzuceniu" kolejnego Pustkowca, zmienią swoją lokalizację, a ostatni wskrzesi Hannag, która wróci do walki jako nieumarła. Najlepszą opcją jest podzielenie drużyny tak, aby jednostki magiczne atakowały portale, a jednostki zadające obrażenia fizyczne, walczyły z Voidwoken.

Istotnym problemem jest także utrzymanie magistra Knight przy życiu. Jeśli on zginie to zadanie zakończy się a ty otrzymasz tylko 7500 punktów doświadczenia. Dużym utrudnieniem jest to, że posiada on tylko pancerz fizyczny, a w czasie walki Pustkowce atakują głownie za pomocą magii.

Po walce porozmawiaj z magistrem, by otrzymać nagrodę.

Nagroda: 5000 punktów doświadczenia + 3 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci