Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie Sebille | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Opis przejścia quest Sebille.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Opisujemy zadanie Sebille, elfa spotkanego w Fort Joy:

Etap 1: Fort Joy

Zadanie aktywuje się, gdy przyłączysz Sebille do drużyny.

Najpierw musisz udać się do Stingtaila, który śpi w okolicy wejścia do Caverns.

Sebille zabije go po zdobyciu informacji, więc jeśli masz w drużynie The Red Princea, to pozwól mu mówić pierwszemu - Zadanie Sebille | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Sebille zabije go po zdobyciu informacji, więc jeśli masz w drużynie The Red Princea, to pozwól mu mówić pierwszemu. Następnie pozwól Sebille porozmawiać z Griffem, ten poleci jej porozmawiać z Zaleksarem.

Uwaga: Jeśli powiedziałeś Griffowi, kto ukradł jego pomarańczę, to wyśle on ludzi, którzy zabiją Stingtaila. Jeśli to zrobią przed Sebille, to nie będziesz miał możliwości kontynuowania zadania.

Zaleksara znajdziesz w Hollow Marshes - Zadanie Sebille | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zaleksara znajdziesz w Hollow Marshes. Skłonienie go do mówienie będzie wymagało użycia perswazji. W innym wypadku stanie on z tobą do walki.

Etap 2: Reaper's Coast

Po dodarciu na Reaper's Coast, będziesz musiał odnaleźć Roosta. O miejscu jego pobytu możesz dowiedzieć się z dwóch źródeł. Jeśli masz w drużynie również Ifana to w The Black Bull będziesz mógł porozmawiać z Baranem. W innym przypadku, będziesz musiał udać się do obozu elfów i przekonać ich by pozwolili ci wziąć udział i ich rytuale. Jeśli ocaliłeś Saheila przeżyła w Fort Joy, to elfy zlecą ci odbicie jej z rąk Roosta.

Udaj się do Sawmill i skonfrontuj się z Roostem, będzie on miał informacje na temat pana Sebille - Zadanie Sebille | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Udaj się do Sawmill i skonfrontuj się z Roostem, będzie on miał informacje na temat pana Sebille. Nieważne jak potoczy się rozmowa i tak będziesz musiał stanąć z nim do walki.

Etap 3: The Nameless Isle

Pan Sebille nazywa się Shadow Prince i przebywa w Lava Fileds.

Udaj się tam i pozwól Sebille z nim porozmawiać - Zadanie Sebille | Zadania towarzyszy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Udaj się tam i pozwól Sebille z nim porozmawiać. Będzie on próbował zwrócić ją przeciwko tobie, dlatego będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami, które wydała ci przed rozmową. Na końcu będziesz musiał stanąć z nim do walki.

Jeśli po śmieci Shadow Princea udasz się do Heart Of Mother Tree, to zaproponuje ona Sebille zostanie kolejną Mother Tree, jeśli się zgodzisz to Sebille otrzyma +3 do pamięci. Jeśli nie to zostaniesz wrogiem wszystkich w Temple Of Tir-Cendelius.