Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zalecenia Doktora | Wybrzeże żniwiarza | Cytadela | Solucja Divinity 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie Zalecenia Doktora w Divinity Original Sin 2 rozpoczynamy na Wybrzeżu Żniwiarza, a kończymy w Cytadeli. Poniżej znajdziecie solucję do questa.

Etap 1: Wybrzeże Żniwiarza

Na Wyspie Krwawego Księżyca będziesz mógł porozmawiać z Drzewem Przodków. Gdy poznasz jej historię, poprosi cię ona o zabicie demona, który ją uwięził. Zadanie aktywuje się gdy się na to zgodzisz.

Etap 2: Cytadela

Demon nazywa się Adramahlikh i ukrywa się jako Doktor w Czarnym Domu.

Zabicie demona będzie trudne - Zalecenia Doktora | Wybrzeże żniwiarza | Cytadela | Solucja Divinity 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zabicie demona będzie trudne. Dobrym sposobem jest zabicie wszystkich, którzy przebywają w pomieszczeniach bliższych wejścia tak aby nie zaangażował się w to Doktor. W innym wypadku włączą się oni do walki z demonem, gdy tylko go sprowokujesz.

Zadanie zakończy się w momencie śmierci Adramahlikha.

Uwaga: W różnych częściach Cytadeli takich jak np. Szkoła czy Ogrody w Posiadłości Lindera Kemma napotkasz na grupy cywilów. W momencie gdy się do nich zbliżysz, okaże się że są to demony na usługach Doktora. Walka z nimi jest wymagająca, w szczególności że dysponują oni silnymi atakami obszarowymi, które mogą z marszy przebić pancerze magiczne twojej drużyny. Dlatego staraj się by twoja drużyna była jak najbardziej rozproszona po polu walki.

Nagroda: 137450 punktów doświadczenia