Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Potraktowani jak bydło | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Przemierzając Łąki natrafisz na dwie krowy.

Porozmawiaj z nimi, a dowiesz się, że są to ludzie, którzy zostali zamienienie, w krowy - Potraktowani jak bydło | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Porozmawiaj z nimi, a dowiesz się, że są to ludzie, którzy zostali zamienienie, w krowy. Zostaniesz poproszony o odczynienie uroku.

W tym celu, udaj się do domku wiedźmy. Znajduje się on tuż obok krów. Dostać się możesz do niego za pomocą klucza leżącego nieopodal, włamując się lub niszcząc drzwi. Niestety w pomieszczeniu znajduje się właz, który również jest zamknięty. Do jego otworzenia niezbędny jest 4 poziom złodziejstwa. Jeśli nim nie dysponujesz będziesz musiał udać się do Klasztornego lasu i zdobyć klucz z ciała Alice Alisceon.

Walka ta będzie niezwykle trudna - Potraktowani jak bydło | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Walka ta będzie niezwykle trudna. Alice posiłkuje się ognistymi totemami, oraz jest leczona przez ogień. Spróbuj wywabić ją poza ogień oraz wygospodaruj jednostkę, która będzie likwidować totemy. Po wygranej zabierz klucz do włazu z ciała Alice.

Wróć do domku wiedźmy i udaj się do piwnicy. Główne pomieszczenie prowadzące do jej gabinetu, wypełnione jest wybuchającymi szczurami. Każdy szczur będzie zastępowany przez kolejne. Aby to zatrzymać musisz zniszczyć nory, znajdujące się na ścianach.

W gabinecie Alice, znajdziesz Mikstura wiedźmy, która pozwoli ci odczarować jedną krowę.

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się wypić miksturę, to zostaniesz zamieniony w krowę. Otrzymasz 10775 punktów doświadczenia i zadanie zakończy się.

Natrafisz tam także na żabę, przebywającą w zamknięciu. Posiada ona książkę z przepisami wiedźmy. Do przeczytania przepisu jest potrzebna postać z tagami Scholar i Mystic. Jeśli nie posiadasz postaci z oboma tagami to przepis to: Ulepszacz + Farhangora + Oko wiedźmy. Ulepszacz możesz zdobyć w Klasztornym lesie, Farhangora można kupić w Driftwood, a Oko wiedźmy, znajdziesz w domu wiedźmy.

Po wytworzeniu mikstury, wróć do krów i podaj im ją.

Nagroda: 80700 punktów doświadczenia