Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Blood Dowry | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W miejscy, gdzie obywa się wesele udaj się na balkon. Spotkasz tam Doriana Galla.

Jeśli masz w drużynie Ifana ben-Mezd to zaczepi go, chcąc zlecić mu morderstwo - Blood Dowry | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli masz w drużynie Ifana ben-Mezd to zaczepi go, chcąc zlecić mu morderstwo. Ten jednak odmówi. Ty możesz jednak przyjąć, to zlecenie. Wówczas każe ci on zabić Micheila Rosa.

Micheila spotkasz na piętrze posiadłości.

Porozmawiaj z nim - Blood Dowry | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Porozmawiaj z nim. Będziesz mieć do wyboru dwie opcje. Pierwszą z nich jest zabicie Micheila, a drugą przyjęcie kontroferty.

W obu przypadkach zadanie potoczy się niemal identycznie. Jeśli przyjąłeś kontrofertę, to Doriana już nie będzie na balkonie. Jeśli natomiast zabiłeś Micheila to Dorian otruje pozostałych i ucieknie po krótkiej rozmowie.

W obu przypadkach będziesz musiał zabić Doriana. W tym celu udaj się do jego domu, który znajduj się tuż przy moście do The Black House. Możesz się do niego włamać lub po prostu zniszczyć drzwi. W jego sypialni znajduje się kominek. Znajdziesz na nim przycisk, który odkryje właz do laboratorium.

Całe laboratorium najeżone jest różnymi pułapkami - Blood Dowry | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Całe laboratorium najeżone jest różnymi pułapkami. W ostatnim pomieszczeniu spotkasz Doriana i jego nieudane eksperymenty. Po krótkiej rozmowie, dojdzie do walki. Jeśli zabiłeś Micheila, to zadanie zakończy się w momencie śmierci Doriana. W przypadku, gdy przyjąłeś kontrofertę, to udaj się do Micheila po nagrodę.

Nagroda: 112100 punktów doświadczenia + 96650 punktów doświadczenia (opcjonalnie) + złoto (opcjonalnie)