Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cena miłości | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W Pod Czarnym Bykiem Lorvik oferuje dość egzotyczne usługi. Jeśli masz wystarczająco rozwiniętą zdolność perswazji, to za opłatą zgodzi się na dostarczenie ci tych usług i wręczy klucz do pokoju na najwyższym poziomie.

Udaj się tam tylko postacią, która zapłaciła i porozmawiaj z jaszczurem.

Wybór 1: Odmówienie

W trakcie konwersacji zdecyduj, że nie chcesz skorzystać z jego usług. Możesz wówczas spróbować inną postacią.

Nagroda: 3000 punktów doświadczenia

Wybór 2: Spędzenie wspólnej nocy

Jeśli zdecydujesz się spędzić noc z jaszczurem, to rano obudzisz się w samej bieliźnie.

Nagroda: 6000 punktów doświadczenia

Okaże się, że ludzie Lohara zabrali cały twój dobytek. Możesz zaatakować ich na miejscu, wówczas plecak z twoimi rzeczami leży na jednym ze stolików. W przypadku, gdy puściłeś ich wolno, to twoje rzeczy znajdują się u Lohara.

Gdy nie masz w dzienniku zadania Cień nad Kłodą, to Lohar zaproponuje, byś odnalazł Mordusa w zamian za swoje rzeczy - Cena miłości | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Gdy nie masz w dzienniku zadania Cień nad Kłodą, to Lohar zaproponuje, byś odnalazł Mordusa w zamian za swoje rzeczy. W innym przypadku pozostaje tylko kradzież.

Po wszystkim wróć do Lorvika i skonfrontuj się z nim. Możesz go wówczas zabić. Lorvik ma przy sobie dużo pieniędzy, więc to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz gotówki. Możesz także wysłuchać co ma do powiedzenia. Powie on, że robił to dla córki, która podobno przebywa w kuchni. Udaj się tam i zapytaj o to Wyvlię. Powie ona, że Lorvik nie ma córki. Możesz wówczas ponownie się z nim skonfrontować.

Uwaga: Jeśli wcześniej wykonałeś zadania Zaginieni magistrowie, to nie będziesz w stanie udowodnić Lorvikowi winy, spowoduje to zablokowanie kolejnej opcji dialogowej i ponownej konfrontacji z Lorvikiem.