Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Więzy bólu | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W krypcie drugiej, będziesz mieć do czynienia z opętanym krasnoludem.

Dostanie się do Sali, w której się ona znajduje wymaga od ciebie naprawy dźwigni na drzwiach - Więzy bólu | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Dostanie się do Sali, w której się ona znajduje wymaga od ciebie naprawy dźwigni na drzwiach. W tym celu użyj Srebrny drążek. Do otwarcie drzwi będzie jednak potrzebna odpowiednia energia.

Użyj zdolności Spirit Vision, by porozmawiać z duchem brata Kalvina. Możesz go przekonać, by wpuścił cię do środka lub użyć na nim zdolności Source Vampirism. W obu przypadkach drzwi otworzą się.

Następnie czeka cię walka z krasnoludem. Zadanie zakończy się w momencie śmierci krasnoluda. Samo pokonanie krasnoluda nie jest wyzwaniem, jednak po jego śmierci, czeka cię bardzo trudna walka, do tego posiada ona błąd.

Staniesz do walki z uwolnionym demonem. Po kilku atakach skierowanych w jego stronę, zniknie i opęta jednego z członków twojej drużyny, z którym będziesz musiał walczyć. W momencie gdy zdrowie tej postaci, spadnie niebezpiecznie nisko (ok. 10% punktów zdrowia), to demon opuści jego ciało i ponowi schemat. W grze występuje błąd, który sprawia, że nawet po zabiciu demona on nadal opętuje członków twojej drużyny. Nie pojawia się wówczas jego prawdziwa forma, a opętanie po prostu przechodzi na kolejnego członka drużyny.

Nagroda: 28900 punktów doświadczenia