Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Mother Tree | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - The Mother Tree | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Temple Of Tir-Cendelius - Wejście do Heart Of Mother Tree

2. Lava Fields - Shadow Prince

W Temple Of Tir-Cendelius zostaniesz zaczepiony przez elfkę. Poinformuje cię ona, że Mother Tree chce, z tobą porozmawiać. Na platformie obok znajdziesz wejście do Heart Of Mother Tree [1]. Spotkasz tam Elven Scion, który będzie mówił w imieniu Mother Tree. Poprosi cię on o zabicie Shadow Prince [2].

Uwaga: Jeśli w drużynie posiadasz Sebille, to warto odłączyć ją od drużyny przed rozmową z Shadow Prince - The Mother Tree | The Nameless Isle | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Uwaga: Jeśli w drużynie posiadasz Sebille, to warto odłączyć ją od drużyny przed rozmową z Shadow Prince. Jeśli tego nie zrobisz, to będziesz musiał go zabić. Zablokuje to jedno z możliwych zakończeń.

Shadow Prince przebywa w Lava Fields. Porozmawiaj z nim, będzie on chciał byś zabił Mother Tree. Ofiaruje ci on pudełko zawierające Death Fog, które umożliwi ci zabicie Mother Tree. W tym momencie możesz zdecydować co zrobić.

Wybór 1: Zabicie Shadow Prince

W przypadku, gdy staniesz po stronie Mother Tree, będziesz musiał zabić Shadow Prince oraz jego pomocników. Po walce, zabierz serce Shadow Princea.

Wróć do Elven Scion, by odebrać nagrodę.

Nagroda: 321000 punktów doświadczenia + 4 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci

Wybór 2: Zabicie Mother Tree

Jeśli zdecydowałeś się zabić Mother Tree, musisz udać się z powrotem do jej serca i zostawić tam pudełko otrzymane od Shadow Prince. Aby to zrobić będziesz musiał pokonać jednak Elven Scion oraz klika sług Mother Tree.

Dodatkowo po opuszczeniu Heart Of Mother Tree, zostaniesz zaatakowany przez wszystkie jednostki znajdujące się na jego obszarze. Najlepszą opcją jest skierowanie się w kierunku punktu szybkiej podróży. Po opuszczeniu Temple Of Tir-Cendelius cały obszar zostanie pokryty Death Fog i stanie się niedostępny.

Aby otrzymać nagrodę wróć do Shadow Princea.

Nagroda: 343500 punktów doświadczenia + 4 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci

Wybór 3: Zabicie Mother Tree przez Sebille

Gdy posiadasz w drużynie Sebille, może ona zabić Mother Tree, bez korzystania ze skrzynki od Shadow Princea. Wystarczy że wejdzie ona w interakcję z sercem. Mother Tree oraz Elven Scion zginą natychmiast i zadanie zakończy się.

W tym przypadku również zostaniesz zaatakowany przez wszystkich przebywających w Temple Of Tir-Cendelius.

Nagroda: 20075 punktów doświadczenia