Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cleric | Klasy w Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Kleryk to klasa, która równoważy możliwości ofensywne z umiejętnościami, które wpływają korzystnie na kondycję całej drużyny. Może być prowadzony w kierunku walki w zwarciu lub jako postać wsparcia. W dowolnym przypadku jego startowe umiejętności pozwolą zyskać sporą przewagę nad przeciwnikami, tym bardziej, że nie odznaczają się zbyt długim czasem odnowienia.

Poniżej znajdziesz parametry wyjściowe dla wskazanej klasy.

Cleric na ekranie wyboru klasy postaci. - Cleric | Klasy w Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry
Cleric na ekranie wyboru klasy postaci.

Atrybuty

W przypadku Kleryka domyślnie zostały wzmocnione dwa atrybuty.

Nazwa atrybutu

Wartość

Znaczenie

Constitution

+1

Dodatkowe punkty zdrowia zawsze się przydają.

Strenght

+1

Kleryk nie boi się walki w zwarciu, a skoro posługuje się również bronią konwencjonalną, to dodatkowy punkt w ten atrybut z pewnością się przyda.

Intelligence

+1

Mimo podziału punktów pomiędzy siłę a inteligencję, większość z nich przypisana jest dla wsparcia zaklęć, którymi posługuje się przedstawiciel tej klasy.

Zdolności i Talent

W przypadku Kleryka rozwinięto trzy zdolności.

Nazwa

Wartość

Komentarz

Hydrosophist

1

Zgodnie z szablonem Kleryk jest jedną z klas wspierających innych członków drużyny, więc wzmocnione efekty leczenia są tutaj zupełnie na miejscu.

Necromancer

1

Wsparcie dla tej zdolności pomaga bohaterowi utrzymać się na polu bitwy. Automatyczne leczenie za procent zdrowia, który zabieramy przeciwnikowi to dobre rozwiązanie dla postaci, która posługuje się magią.

Bartering

1

Każdy punkt tej zdolności zmniejsza koszt zakupu przedmiotów o 10% i zwiększa ceny, za które sprzedać można własne przedmioty.Warto wykorzystać tą postać (wyposażając ją w przedmioty / zdolności zwiększające Bartering jeszcze bardziej) podczas handlu.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie