Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nie przejdziecie (They Shall Not Pass) | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Nie przejdziecie (They Shall Not Pass) | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Wybrzeże Żniwiarza - Barin

2. Wybrzeże Żniwiarza - Mari

Niedaleko miejsca, w którym przybiłeś do brzegu natrafisz na most zwodzony, przy którym stoi mały chłopiec o imieniu Barin.

Porozmawiaj z nim, a dowiesz się że po drugiej stronie mostu znajduje się jego matka. Dodatkowo okolica ta została opanowana przez Pustkowca. Jeśli zdecydowałeś się pomóc chłopcu, to musisz przeprawić się na drugą stronę okrężną drogą.

Gdy dotrzesz na miejsce natrafisz na cztery Pustkowce, skupione wokół jedynego domu, przy moście, w którym znajduje się matka chłopca. Pustkowce, będą początkowo bardziej zainteresowani Mari, dlatego musisz szybko odwrócić ich uwagę. Całe to zajście może skończyć się na dwa sposoby.

Zakończenie 1: Mari przeżyła

Jeśli skutecznie odwróciłeś uwagę Pustkowców, to Mari przeżyje starcie. Wówczas po skończonej walce, musisz opuścić most zwodzony, by Barin mógł zobaczyć się z matką. Zadanie zakończy się gdy porozmawiasz z Mari.

Nagroda: 3 nagrody gwarantowane i 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci

Zakończenie 2: Mari zginęła

W przypadku, gdy nie udało ci się skupić na sobie ataku, to zadanie zakończy się w momencie śmierci Mari.

Nagroda: Brak