Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Consulate quest | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W Arx znajduje się The Consulate. Budynek ten zastaniesz w płomieniach. Porozmawiaj z paladynem stojącym przy wejściu i zaproponuj mu swoją pomoc.

W środku napotkasz niewymarłych jaszczurów - Consulate quest | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W środku napotkasz niewymarłych jaszczurów. Będą się oni regenerować tak długo jak na polu walki będzie się znajdować Cursed Fire. Musisz więc skupić się na jego likwidowaniu. Najlepszą opcją jest używanie zdolności Bless.

Twoim zadaniem jest dostanie się do ogrodu. W tym celu będziesz musiał przejść przez 3 pary drzwi. Klucz do jednych z nich znajdziesz na gabinecie znajdującym po drugiej stronie The Consulate. Pozostałe będziesz musiał otworzyć korzystając ze zdolności złodziejstwa.

Gdy już dotrzesz do ogrodu, skorzystaj ze zdolności Spirit Vision, by zobaczyć portal. Wejdź z nim w interakcję, a zostaniesz przeniesiony na arenę.

Tam czeka cię walka z Aleksandrem, Malady i Wendigo - Consulate quest | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Tam czeka cię walka z Aleksandrem, Malady i Wendigo. Jest to trudna walka w szczególności, że przeciwnicy będą odradzać się tak długo jak na arenie będą Black Mirror, a ty dodatkowo będziesz musiał zniszczyć wszystkie Black Mirror znajdujące się na arenie, w innym wypadku nie otworzy się portal do następnego miejsca.

Uwaga: Zadanie można sobie ułatwić. Aleksander, Malady i Wendigo pojawią się tylko jeśli opuścisz krąg, na którym się pojawiłeś. Jeśli posiadasz łucznika, to możesz go wykorzystać do zniszczenia wszystkich Black Mirror z tego obszaru. Wówczas wszyscy twoi przeciwnicy pojawią się tylko raz. Następnie przejdź przez portal.

Trafisz na obszar, w którym jaszczury pilnują The Glowing Door - Consulate quest | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Trafisz na obszar, w którym jaszczury pilnują The Glowing Door. Możesz spróbować przekonać je, by dały ci do nich klucz lub stanąć z nimi do walki. W obu przypadkach zdobędziesz The Glowing Key, który pozwoli ci przejść przez drzwi.

W następnym pomieszczeniu spotkasz Sadhę.

Wybór 1: Zabito Sadhę

W tym przypadku zadanie zakończy się ono walką z nią i strzegącymi ją śniącymi - Consulate quest | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W tym przypadku zadanie zakończy się ono walką z nią i strzegącymi ją śniącymi. Po walce udaj się przez kolejny portal ponownie do ogrodu w The Consulate.

Nagroda: 676975 punktów doświadczenia

Wybór 2: Uwolniono Sadhę

Ta opcja jest dostępna tylko, jeśli posiadasz Swornbreaker. Broń tą możesz znaleźć np. w schronie Lindera Kemma. Trzyma ją posąg stojący w pomieszczeniu, w którym więziony jest Lord Arhu. Wówczas unikniesz walki.

Nagroda: 134750 punktów doświadczenia + 4 nagrody gwarantowane + 1 z 3 do wyboru w zależności od klasy + Circle Of Suns

Zakończy się ono walką z nią i strzegącymi ją śniącymi - Consulate quest | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zakończy się ono walką z nią i strzegącymi ją śniącymi. Po walce udaj się przez kolejny portal ponownie do ogrodu w The Consulate.

Nagroda: 676975 punktów doświadczenia