Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

High-Tech Warp Room - opis lokacji | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

W rozdziale tym zamieściliśmy informacje na temat etapów z pomieszczenia High-Tech Warp Room. Poziomy te rozgrywa się w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W pomieszczeniu domyślnie jest pięć portali prowadzących do kolejnych etapów i nie musisz je zaliczać w sugerowanej przez grę kolejności. Każdą z misji możesz też powtórzyć np. po to żeby rozegrać próbę czasową, zebrać pominięty kryształ czy (tylko w niektórych przypadkach) zdobyć dodatkowe klejnoty.

Podgląd pomieszczenia High-Tech Warp Room - High-Tech Warp Room - opis lokacji | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Podgląd pomieszczenia High-Tech Warp Room

Po ukończeniu po raz pierwszy pięciu etapów z tego pomieszczenia odblokuje się walka z finałowym bossem gry - doktorem Neo Cortexem. Została ona dokładnie opisana w odrębnym rozdziale poradnika.

To ostatni zestaw etapów, przy czym nie zapomnij też o ukrytych etapach z piwnicy. Część z nich powiązana jest z rozegranymi już wcześniej poziomami. Dwa unikalne poziomy - Totally Bear i Totally Fly - opisaliśmy w oddzielnym rozdziale poradnika.

Uwaga - W jednym z etapów w sali High-Tech Warp Room (Spaced Out) musisz dysponować wszystkimi pięcioma różnokolorowymi klejnotami żeby w pełni odblokować jedną z sekretnych lokacji. Postaraj się pozyskać wcześniej te klejnoty.

Najważniejsze informacje:

  • Liczba zwykłych poziomów: 5
  • Liczba walk z bossami: 1 (Dr. Neo Cortex - finałowy boss)