Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Turtle Woods | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 62 skrzynie.
  2. Niebieski klejnot (Blue Gem) - Ukończ etap nie niszcząc skrzyń.
  3. 1 sekretna lokacja (brak dodatkowych wymagań do jej odblokowania).
  4. 1 bonusowa runda.

Uwaga - W celu zdobycia obu klejnotów najlepiej jest rozegrać ten etap dwa razy, najpierw po to żeby pozyskać czysty klejnot i następnie po to żeby zdobyć niebieski klejnot.

Uwaga - Jeżeli chcesz odblokować wszystkie trofea gry to od razu po rozpoczęciu tego etapu zatrzymaj grę i wybierz opcję powrotu do sali Warp Room (Quit). Wykonuj następnie wszystkie kroki z opisu trofeum Cortex N. Furiated (jego omówienie zamieściliśmy w rozdziale o trofeach). To ważna sprawa, gdyż w dalszej części gry nie będziesz już mógł zdobyć tego trofeum i chcąc dodać je do kolekcji musiałbyś rozpocząć grę od nowa.

Opis:

To pierwszy pełnoprawny etap w grze Crash Bandicoot 2, tak więc nie należy spodziewać się wysokiego poziomu trudności. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz musiał się postarać chcąc go w pełni zaliczyć. Zdobycie obu klejnotów wymusza ukończenie go dwa razy i ponadto jedna z dwóch bonusowych lokacji jest bardzo dobrze ukryta.

Rozpocznij podróż główną ścieżką, która doprowadzi Cię do małego zbiornika wodnego - Turtle Woods | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Rozpocznij podróż główną ścieżką, która doprowadzi Cię do małego zbiornika wodnego. Nie musisz szukać w tym miejscu żadnej alternatywnej trasy przemarszu, bo możesz częściowo zanurzyć się w wodzie bez ryzyka, iż sterowana postać utopi się i zginie.

Zatrzymaj się po dotarciu do zaznaczonej na powyższym obrazku okrągłej płyty naciskowej. W miejscu tym odblokowuje się pierwszą z dwóch bonusowych lokacji tego etapu. Musisz ustawić się na okrągłej platformie, wykonać skok w miejscu i w locie wcisnąć Kółko. Sprawi to, że Crash uderzy w ziemię całym swoim ciałem i przebije się do sekretnego obszaru.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie