Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gee Wiz | Crash Bandicoot 3: Warped | Opis przejścia Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 100 skrzyń.
  • 1 bonusowa runda.

Opis:

Podobnie jak w przypadku poprzedniej lokacji pierwszy z dostępnych portali rozgrywa się w Średniowieczu. Niektóre utrudnienia będą ci już znane z etapu Toad Village, ale pojawi się też kilka nowości. Nieco bardziej skomplikowane jest też zniszczenie wszystkich skrzyń w bonusowej rundzie, ale mimo wszystko nie musisz spodziewać się wyraźnie zwiększonego poziomu trudności.

Rozpocznij podróż wiejską drogą, w trakcie której niszcz zwykłe skrzynie (w jednej z nich jest pierwsza maska Aku Aku) oraz omijając lub eliminując ropuchy - Gee Wiz | Crash Bandicoot 3: Warped | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Rozpocznij podróż wiejską drogą, w trakcie której niszcz zwykłe skrzynie (w jednej z nich jest pierwsza maska Aku Aku) oraz omijając lub eliminując ropuchy. Już wkrótce po raz pierwszy natrafisz na kilka wzmocnionych brązowych skrzyń. Jeśli grałeś już w Crash Bandicoota 2 to powinieneś pamiętać, iż niszczy się je uderzając w nie całym ciałem (powyższy obrazek). Akcję tę możesz odpalić wciskając przycisk skoku i następnie Kółko gdy Crash znajduje się w locie (i nad skrzyniami nadającymi się do zniszczenia).

Kontynuuj podróż uważając po drodze na pierwszą z wielu zielonych skrzynek. Jedna ze skrzyń z kolejnej grupy podlega transformacjom i warto ją zniszczyć gdy na jej ściance pojawi się maska Aku Aku.

Kawałek dalej po raz pierwszy napotkasz pokazanego na obrazku czarodzieja - Gee Wiz | Crash Bandicoot 3: Warped | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Kawałek dalej po raz pierwszy napotkasz pokazanego na obrazku czarodzieja. Przeciwnik ten nieustannie wypuszcza magiczne pociski. Mają one dość organiczony zasięg nie przemieszczają się z dużą szybkością, ale po tym jak zbliżysz się do czarodzieja zaczną one automatycznie nakierowywać się na Crasha. Staraj się w trakcie biegu w stronę czarodzieja wykonywać liczne skoki nad pociskami i nie zatrzymywać się. Przeciwnika tego możesz pokonać np. wślizgiem albo atakiem Spin.

Kontynuuj podróż. Powinna ona przebiegać bez problemów. Jedynym wyjątkiem jest wieża złożona z trzech wzmocnionych skrzyń i z jednej z dodatkowym życiem. Wykonaj wysoki krok z przykucnięcia i następnie wskocz na wzmocnione skrzynie żeby zmiażdżyć je własnym ciałem. Nieco dalej natrafisz na grupę skrzyń i jedna z nich podlega transformacjom. Dobrze jest zaczekać aż ściance pojawi się wizerunek Crasha i w łatwy sposób zdobyć dzięki temu dodatkowe życie.

1 - Gee Wiz | Crash Bandicoot 3: Warped | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wyrusz dalej uważając po drodze na nowego rycerza oraz czarodzieja (podążaj w jego stronę w linii prostej przeskakując nad magicznymi pociskami) - Gee Wiz | Crash Bandicoot 3: Warped | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Wyrusz dalej uważając po drodze na nowego rycerza oraz czarodzieja (podążaj w jego stronę w linii prostej przeskakując nad magicznymi pociskami). Nie powinieneś mieć przez jakiś czas większych problemów. Bardziej przypilnuj się tylko w tych miejscach, w których rycerz oraz ropucha przebywają w pobliżu zielonych skrzyń.

Po pewnym czasie dotrzesz do pokazanej na obrazku 1 płyty z pytajnikiem i przenosi ona do bonusowej rundy. W sekretnym etapie początkowo korzystaj ze skrzyń ze strzałkami żeby doskakiwać do wysoko zawieszonych obiektów. W dalszej części bonusowej rundy zacznij od doskoczenia do zaznaczonej na obrazku pojedynczej skrzyni, którą umieszcono nad przepaścią. DOPIERO po jej zniszczeniu uderz w metalową skrzynię z wykrzyknikiem i skorzystaj z nowo odblokowanego przejścia. Uderz w jeszcze jeden wykrzyknik i dokończ rundę.

Podczas przeprawy przez finałową częśc wioski ostrożnie omiń lub wyeliminuj dwóch stojących obok siebie rycerzy. Niedaleko ich jest fioletowy kryształ. Ostatni rycerz jest otoczony zielonymi skrzyniami, ale możesz udanym atakiem Spin odrzucić go w ich stronę. Uderz w skrzynię z wykrzyknikiem żeby zdetonować nitroglicerynę i opuść ten etap.