Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tomb Wader | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 88 skrzyń.
  • Niebieski klejnot (Blue Gem) - Musisz odblokować ścieżkę śmierci i zaliczyć ją nie ginąc po drodze.
  • 1 sekretny obszar (ścieżka śmierci - Death Route).
  • 1 bonusowa runda.

Uwaga - Etap ten najlepiej jest zaliczyć dwa razy. Przy pierwszym podejściu zignoruj ścieżkę śmierci i skup się jedynie na dotarciu do wszystkich skrzyń. Rozgrywając misję po raz drugi dotrzyj do ścieżki śmierci i zalicz ją. Alternatywny portal kończący etap odnajdziesz tuż po zdobyciu niebieskiego klejnotu.

Opis:

To nowy etap rozgrywany wewnątrz grobowca i jest on o wiele trudniejszy od zaliczonego wcześniej poziomu Sphynxinator. Przemawia za tym przede wszystkim to, że praktycznie przez cały etap trzeba radzić sobie ze zmieniającym się poziomem wody i uciekać w bezpieczne miejsca zanim pojawi się ryzyko utonięcia. Dodatkowo dość wymagające będzie dotarcie do końca sekretnej ścieżki gdzie na Crasha czeka niebieski klejnot.

Pozbądź się pierwszego żuka (lub przeskocz nad nim) i dotrzyj do obrotowego mechanizmu - Tomb Wader | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pozbądź się pierwszego żuka (lub przeskocz nad nim) i dotrzyj do obrotowego mechanizmu. Uderzenie w ten mechanizm atakiem Spin doprowadzi do rozsunięcia się ogromnych kamiennych bloków. Stanie się tak jednak tylko na krótką chwilę, tak więc szybko wyrusz dalej.

W miejscu z powyższego obrazka po raz pierwszy będziesz miał do czynienia z nową mechaniką rozgrywki, która przewijać się będzie przez cały poziom. W wybranych lokacjach poziom wody będzie mianowicie zmieniał się w regularnych odstępach czasu. Nie możesz doprowadzić do sytuacji znalezienia się na ścieżce w momencie podwyższenia się poziomu wody, bo Crash utonie. Istnieją dwa główne rozwiązania tego problemu - przebieganie do kolejnych bezpiecznych lokacji zanim zacznie spływać woda lub odnajdywanie bezpiecznych miejsc, w których można przeczekać na ponowne obniżenie się poziomu wody. W tym przypadku takim bezpiecznym miejscem jest okrągła platforma. Ten drugi wariant sprawdza się szczególnie podczas przechodzenia etapu po raz pierwszy, bo nie musisz wtedy ścigać się z czasem i lepiej jest być bardzo ostrożnym.

Poniszcz skrzynie z zalewanego obszaru i wznów podróż przez grobowiec - Tomb Wader | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Poniszcz skrzynie z zalewanego obszaru i wznów podróż przez grobowiec. W kolejnym korytarzu wpadniesz na mumię otoczoną kolcami i pomimo że możliwe jest naskoczenie na nią to lepszym rozwiązaniem jest jej szybkie ominięcie. Ostrożnie zbliż się do nowego zalewanego obszaru i rozpocznij bieg dopiero gdy poziom wody zacznie się obniżać. Wskocz po drodze na dwie skrzynie z TNT i zatrzymaj się na pokazanej na obrazku małej kwadratowej metalowej półce.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie