Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hangin' Out | Alpine Warp Room | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 93 skrzynie.
  • 1 sekretny portal (pozwala odblokować ukryty poziom Totally Fly).
  • 1 bonusowa runda.

Uwaga - Poziom ten najlepiej jest ukończyć dwa razy. Przy pierwszym podejściu skup się wyłącznie na zniszczeniu wszystkich skrzyń i zaliczeniu bonusowej rundy. Przy drugim podejściu skoncentruj się z kolei na dotarciu do sekretnego przejścia prowadzącego do ukrytego portalu.

Opis:

To kolejny spośród etapów rozgrywających się w kanałach i zawiera on jeszcze więcej pułapek i potworów od poprzednich tego typu poziomów. Etap ten ma również dość wymagającą bonusową rundę. Interesującą informacją jest także to, że podczas pobytu w kanałach możesz przyczynić się do odblokowania jednego z zupełnie nowych sekretnych poziomów.

Tuż po rozpoczęciu etapu ostrożnie podejdź do znanego ci już przeciwnika z miotaczem ognia i tradycyjnie zaczekaj aż zacznie wymieniać zbiornik z paliwem - Hangin Out | Alpine Warp Room | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tuż po rozpoczęciu etapu ostrożnie podejdź do znanego ci już przeciwnika z miotaczem ognia i tradycyjnie zaczekaj aż zacznie wymieniać zbiornik z paliwem. Możesz wtedy zaatakować wrogów lub po prostu ich ominąć i od razu wyruszyć dalej. Wskocz na pływającą platformę i w odpowiednim momencie wydostań się ze zbiornika, w którym pojawiają się wyładowania.

W kolejnym tunelu uważaj na pojedyncze roboty, które będą przemieszczały się z dużą szybkością i pojawiały do momentu opuszczenia tej części planszy. Po wydostaniu się z tego obszaru dotrzesz do lokacji z dużą liczbą skrzyń. Poniszcz je wszystkie (zdobędziesz m.in. dwa dodatkowe życia) i dopiero wtedy wskocz do małej dziury.

Po dotarciu do checkpointu zbliż się do nowej lokacji, w której można złapać się kratek przy suficie. Przemieszczaj się w ten sposób, ale zatrzymuj się przy każdym nowym robocie i wyczekuj momentu do tego żeby bezpiecznie go ominąć. Pośpiech zdecydowanie nie jest tu wskazany. Po tym jak wylądujesz na nowej metalowej półce wkrocz do tunelu i zabierz maskę Aku Aku z jednej ze skrzyń, która może ci się przydać w unikaniu zderzania się z przemieszczającymi się w pionie nowymi robotami. Po drodze natrafisz też na pokazany na obrazku mur ze skrzyń. Zniszcz kilka zwykłych i jak najszybciej oddal się od muru, bo prawie na pewno rozpocznie się odliczanie.

1 - Hangin Out | Alpine Warp Room | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Po chwili dotrzesz do kolejnego checkpointu i ponownie będziesz musiał przemieszczać się w pozycji wiszącej - Hangin Out | Alpine Warp Room | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po chwili dotrzesz do kolejnego checkpointu i ponownie będziesz musiał przemieszczać się w pozycji wiszącej. Roboty napotkane w dwóch nowych pomieszczeniach szybciej przemieszczają się od poprzednich, ale wystarczy zawsze na dłużej się zatrzymywać i zapamiętywać trasę ich podróży, dzięki czemu dokładnie będziesz wiedział kiedy można bezpiecznie je ominąć. Po uporaniu się z tym problemem ponownie przejdź przez tunel z pionowo latającymi robotami, nad którymi należy bezbłędnie przeskakiwać.

Poniszcz nowe skrzynie i dopiero po oczyszczeniu okolicy wskocz do kolejnej małej dziury. Odblokuj punkt kontrolny. Jeśli chcesz już teraz odblokować portal do ukrytego poziomu to skieruj się w stronę dolnej części ekranu i wskocz do zaznaczonej na obrazku 1 nowej małej dziury. Nowy tunel doprowadzi Cię do lokacji z obrazka 2. Musisz tu unikać jeszcze szybciej przemieszczających się robotów, ale w ramach pocieszenia odnajdziesz tu kilka dodatkowych żyć. Przedostań się na widoczną w oddali metalową półkę, a uaktywni się sekretny portal, który przeniesie Cię do piwnicy. Odblokowany zostanie sekretny poziom Totally Fly (jego opis znajduje się na odrębnej stronie poradnika) i zdobędziesz też trofeum Hang In There, Maybe!.

2 - Hangin Out | Alpine Warp Room | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
W celu kontynuowania opisywanego etapu po odblokowaniu checkpointu zabierz fioletowy kryształ i dotrzyj do pokazanej na obrazku 1 płyty z pytajnikiem, która aktywuje bonusową rundę - Hangin Out | Alpine Warp Room | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W celu kontynuowania opisywanego etapu po odblokowaniu checkpointu zabierz fioletowy kryształ i dotrzyj do pokazanej na obrazku 1 płyty z pytajnikiem, która aktywuje bonusową rundę. W tej rundzie do zniszczenia są aż 34 skrzynie i ona sama jest dość wymagająca. Już na początku rundy natrafisz na bardzo wysoką wieżę ze skrzyń i możesz wykonać daleki skok na jej szczyt lub po kolei niszczyć dolne skrzynie (pamiętaj, że te brązowe niszczone są w wyniku uderzenia w nie całym ciałem).

Odbij się od skrzyni ze strzałką i ostrożnie przeskocz nad skrzynką z nitrogliceryną. Musisz teraz wykonać daleki i precyzyjny skok w prawo, którego założeniem jest dotarcie do zaznaczonych na obrazku 2 nowych metalowych skrzyń ze strzałkami. Odbij się od jednej z nich parę razy i poleć daleko w prawo. Przejdź na skrzynie z TNT i zniszcz dwie górne zwykłe zanim uciekniesz dalej. Na koniec musisz bezbłędnie odbijać się pomiędzy skrzyniami z jabłkami i raz jeszcze warto tu przypomnieć, że każda z nich zniknie po tym jak dotkniesz jej dokładnie pięć razy.

Po powrocie do głównej części kanałów przeskocz nad nowymi zielonymi skrzyniami i wyrusz dalej omijając roboty oraz przetaczające się beczki. W następnym obszarze jest skrzynia z wykrzyknikiem i uderzenie w nią zdetonuje wszystkie skrzynie z nitrogliceryną. Dotrzyj do nowego zbiornika, wskocz na pływającą platformę i pozwól na to żeby przemieściła się bliżej wyjścia zanim z niej zeskoczysz. Nowy korytarz zaprowadzi Cię do końcowego portalu.