Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tiny Tricked | Crash Bandicoot 2 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum o nazwie "Tiny Tricked" w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie trzeciego bossa tej gry - Tiny Tigera.

1 - Tiny Tricked | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Pojedynek ten rozgrywa się w całości na dziewięciu lewitujących platformach - Tiny Tricked | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek ten rozgrywa się w całości na dziewięciu lewitujących platformach. Domyślnie każda z nich oznaczona jest na zielono i oznacza to, że są bezpieczne. Zacznij przeskakiwać na kolejne platformy i nie czekaj z kolejnymi skokami, bo Tiny Tiger będzie ścigał Crasha i powtarzał wszystkie jego skoki.

Niektóre platformy wkrótce zaczną mrugać na czerwono i jest to sygnał, że wkrótce odpadną. Zatrzymaj się na jednej z takich platform (obrazek 1) i w ostatnim momencie z niej zeskocz. Tiny Tiger zignoruje to ostrzeżenie i spadnie w przepaść razem z platformą tracąc jeden punkt zdrowia.

Uwaga - To nie wszystko, bo kilka kolejnych platform również za chwilę spadnie w przepaść. W pierwszej części pojedynku tylko trzy platformy pozostaną w pełni bezpieczne i dotrzyj jak najszybciej na jedną z nich (przykład na obrazku 2).

Do zaliczenia pozostały ci jeszcze dwie fazy pojedynku i mają one bardzo zbliżony przebieg do tej opisanej powyżej - Tiny Tricked | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do zaliczenia pozostały ci jeszcze dwie fazy pojedynku i mają one bardzo zbliżony przebieg do tej opisanej powyżej. Skacz po platformach aż część z nich zacznie pulsować. Zatrzymaj się wtedy na jednej z nich i doprowadź do spadnięcia bossa w przepaść. Ucieknij następnie na jedną z bezpiecznych platform. W drugiej części pojedynku na polu bitwy pozostaną dwie bezpieczne platformy, a w ostatniej trzeciej części już tylko jedna (przykład na powyższym obrazku). Pozbawienie Tiny Tigera trzech punktów zdrowia zakończy tę walkę.