Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Ten krótki etap załącza się automatycznie po uruchomieniu gry Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz obejrzeniu filmików wprowadzających - Prolog | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Ten krótki etap załącza się automatycznie po uruchomieniu gry Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz obejrzeniu filmików wprowadzających. Pełni on rolę krótkiego samouczka, który pozwoli ci zapoznać się z podstawowym sterowaniem w grze. Uwaga - Po zaliczeniu tego etapu nie będziesz mógł do niego ponownie przystąpić. Nie jest to jednak wielka strata, gdyż poza dziesięcioma skrzynkami nadającymi się do zniszczenia nie odnajduje się tu klejnotów ani żadnych innych wartościowych obiektów.

Podążaj bardzo liniową ścieżką i niszcz napotykane skrzynie. W dżungli będziesz też napotykał pancerniki i możesz pozbywać się ich atakiem Spin, wskakiwać na nie lub je całkowicie omijać. Najlepiej wybierać jeden z tych dwóch ostatnich wariantów, gdyż pod koniec etapu odnajdziesz pokazane na obrazku dwie skrzynie i atakując okolicznego pancernika w zwykły sposób możesz zablokować sobie możliwość zniszczenia tej górnej. Wskocz na dolną skrzynię ze strzałką i zacznij odbijać się pomiędzy skrzyniami aż ta górna zostanie zniszczona. Dokończ następnie podróż do wyjścia z tego etapu.

Po raz pierwszy znajdziesz się w pomieszczeniu Warp Room. Wysłuchaj tu komunikatu od doktora Neo Cortexa i wskocz do jednego z dostępnych portali. W naszym poradniku poziomy będziemy opisywali w takiej kolejności w jakiej umieszczone są w sali Warp Room.