Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cortex's Crazed Contest | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "Cortex's Crazed Contest" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za zdobycie klucza w etapie Sunset Vista.

Sunset Vista to jeden z etapów wyspy Wumpa Island (powyższy obrazem) - Cortexs Crazed Contest | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Sunset Vista to jeden z etapów wyspy Wumpa Island (powyższy obrazem). Na potrzeby tego trofeum musisz odnaleźć wszystkie 3 tokeny z wizerunkiem Neo Cortexa, a następnie skorzystać z portalu przenoszącego do powiązanej z nim bonusowej rundy i zaliczyć ją niszcząc w niej wszystkie skrzynie.

Pierwszy token możesz pozyskać niedługo po dotarciu do pokazanego na powyższym obrazku punktu kontrolnego - Cortexs Crazed Contest | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pierwszy token możesz pozyskać niedługo po dotarciu do pokazanego na powyższym obrazku punktu kontrolnego. Po prawej stronie spotkasz skaczącą jaszczurkę i musisz ją wyeliminować wskakując na nią. Odblokuje to skrzynie na drugim planie (wcześniej widoczny był to ich szkielet). Przejdź w głąb ekranu, skręć w lewo i dotrzyj do tych skrzyń. Token jest w jednej z nich.

Drugi token możesz zdobyć niedługo po dotarciu w pokazane na obrazku miejsce - Cortexs Crazed Contest | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Drugi token możesz zdobyć niedługo po dotarciu w pokazane na obrazku miejsce. Należy tu unikać wysuwających się ze ściany kamiennych bloków, przy czym podczas podróży w prawo jeszcze bardziej skup się na wskoczeniu na dwie drewniane skrzynie. Po odbiciu się od drugiej skrzyni będziesz mógł doskoczyć do wysoko zawieszonego tokena. Gdy tylko go zdobędziesz zacznij skakać po górnych częściach wysuwających się bloków i kieruj się w prawo żeby opuścić ten niebezpieczny obszar.

Ostati trzeci token możesz zdobyć po dotarciu do części ruin z lewitującymi grupami trzech małych platform - Cortexs Crazed Contest | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Ostati trzeci token możesz zdobyć po dotarciu do części ruin z lewitującymi grupami trzech małych platform. Wskocz na jedną z platform z pierwszej grupy i następnie na jeden z obiektów z drugiej. Nie wykonuj jednak kolejnego skoku w prawo, tylko w zaznaczonym na obrazku miejscu przeskocz na drugi plan. Udaj się następnie w lewo i zabierz trzeci token Cortexa.

Możesz już powrócić na główną ścieżkę i skorzystać z okolicznego portalu prowadzącego do bonusowej rundy Cortexa. Ten sekretny poziom wymusza zniszczenie 23 skrzyń. Wiele z nich to wybuchowe skrzynie i oznacza to, że w miejscach ich występowania musisz jak najszybciej kierować się w prawo, gdyż po ich eksplozji utraciłbyś solidny grunt pod nogami. Trofeum zostanie odblokowane po tym jak zaliczysz etap i wyświetlone zostanie jego podsumowanie. Co do pozyskanego klucza, odblokowuje on bonusowy etap Whole Hog, ale nie musisz go przechodzić na potrzeby tego trofeum.