Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nitrus Broken | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "Nitrus Broken" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie piątego bossa tej gry - Dr. Nitrusa Brio.

Wskoczenie na bloba pośle zielony pocisk w stronę bossa - Nitrus Broken | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskoczenie na bloba pośle zielony pocisk w stronę bossa

W pierwszej części pojedynku Nitrus Brio na przemian rzuca zielonymi oraz fioletowymi fiolkami. W celu zaliczenia tej części walki musisz pozbawić bossa sześciu punktów energii życiowej. Po tym jak Nitrusowi pozostanie 1 punkt zdrowia i jak zakończy swój ostatni atak przemieni się w wielkiego potwora i rozpocznie się druga faza walki.

Działanie zielonych mikstur podrzucanych przez Nitrusa Brio polega na doprowadzaniu do pojawiania się na planszy potworów (blobów). Nie próbuj się bronić przed nimi atakiem Spin, tylko wskakuj na nie, dzięki czemu wystrzelona zostanie z nich substancja, która trafi w bossa (blob zostanie też w tym momencie zniszczony).

Początkowo na planszy pojawi się tylko jeden blob, później będą to dwie kreatury i na sam koniec aż trzy. W przypadku gdy masz do czynienia z więcej niż jednym potworem bardzo ważne jest to żeby odbijać się od nich i starać się tak nakierować Crasha w locie żeby wylądował na nowym blobie. Działanie to ma na celu zmniejsze ryzyka, iż po wylądowaniu na ziemi Crash zginie w wyniku zetknięcia się z potworem.

Co do fioletowych mikstur, jedyną taktyką działania jest unikanie kontaktu z nimi gdy są one jeszcze w locie oraz obszarów, w których zderzą się z ziemią i wybuchną - Nitrus Broken | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Co do fioletowych mikstur, jedyną taktyką działania jest unikanie kontaktu z nimi gdy są one jeszcze w locie oraz obszarów, w których zderzą się z ziemią i wybuchną.

Najbardziej kłopotliwy jest w tym przypadku moment gdy Nitrusowi Brio pozostanie tylko 1 punkt życia, gdyż wykona wtedy po kolei aż sześć rzutów fiolkami. Musisz być na to przygotowany. Rozpocznij najlepiej w lewym górnym narożniku (powyższy obrazek). Gdy boss rozpocznie serię rzutów wyrusz w prawo, następnie skręć na dół i kontynuuj bieg kierując się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Wskocz na kamienny blok i pozwól bossowi się zbliżyć - Nitrus Broken | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskocz na kamienny blok i pozwól bossowi się zbliżyć

Jeżeli przetrwałeś atak sześcioma fioletowymi fiolkami to Nitrus Brio wypije miksturę i przemieni się w ogromną zieloną kreaturę przypominającą Hulka. Trzymaj się z daleka od bossa i zainteresuj się dla odmiany małymi kamiennymi blokami, które będą lądowały w różnych częściach planszy. Wskocz na jeden z nich i nie ruszaj się, pozwalając Nitrusowi się zbliżyć.

Wskocz zmutowanemu Nitrusowi na głowę - Nitrus Broken | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskocz zmutowanemu Nitrusowi na głowę

W celu zadania Nitrusowi Brio obrażeń musisz wykonać skok w jego stronę i wylądować na jego głowie (sam skok w zupełności wystarczy, nie dodawaj do tego ataku Spin). Kluczem do sukcesu jest wykonanie skoku w momencie gdy boss jest na tyle blisko żeby go dosięgnąć skokiem, ale na tyle daleko żeby nie uderzył Crasha swoimi ogromnymi łapskami. Po kilku próbach powinno ci się ustalić dobry moment do oddania skoku. Zaatakuj w ten sposób Nitrusa w sumie trzy razy żeby ostatecznie zwyciężyć.