Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fumbling in the Dark (ukryty poziom) | Cortex Island | Opis przejścia Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 18 skrzyń.

Opis:

To jeden z dwóch sekretnych etapów gry Crash Bandicoot (poprzednim był Whole Hog z drugiej wyspy). Nie możesz do niego przystąpić od razu po dotarciu w pobliże jego miejsca startowego na wyspie Cortex Island. Nie trzeba na szczęście długo czekać aż zostanie on odblokowany (szczegółowy opis jego odblokowania znajduje się poniżej).

Do miejsca rozpoczęcia tego etapu prowadzi pokazana na powyższym obrazku ścieżka - Fumbling in the Dark (ukryty poziom) | Cortex Island | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do miejsca rozpoczęcia tego etapu prowadzi pokazana na powyższym obrazku ścieżka. Domyślnie nie możesz z niej skorzystać, gdyż poziom ten jest ukryty. W celu odblokowania go musisz zdobyć klucz w opisanym na kolejnej stronie etapie Jaws of Darkness (jest to częścią osiągnięcia Cortex's Terrifying Trial). Klucz otrzymuje się za odblokowanie i zaliczenie bonusowej rundy Neo Cortexa.

Opisywany etap ma identyczne założenia do zaliczanego wcześniej poziomu Lights Out, tak więc musisz przemierzać w nim ciemne korytarze i używać masek Aku Aku do rozświetlania sobie okolicy (tylko na pewien czas). Warto zaznaczyć, że w wielu miejscach musisz jeszcze bardziej się śpieszyć, bo maski mogą w przeciwnym razie zgasnąć na długo zanim jeszcze dotrzesz do nowej skrzynki z tego typu obiektem.

Po rozpoczęciu etapu zadbaj o zbadanie obszaru w dolnej części ekranu. Możesz tam lądować na bezpiecznych półkach rozmieszczonych po bokach i w tej części korytarza odnajdziesz kilka skrzynek. Nowością w dalszej części etapu są pająki znane ci już z wybranych poziomów z drugiej wyspy. Początkowo potwory te najlepiej jest eliminować atakiem Spin, ale później o wiele lepiej jest je wykorzystywać do wykonywania dalekich skoków, które przyśpieszą Twoje postępy i zmniejszą ryzyko podróżowania w kompletnych ciemnościach.