Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

99 Percent Perspiration | Crash Bandicoot 2 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "99 Percent Perspiration" w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za uzbieranie w sumie 99 żyć.

Aktualną liczbę żyć możesz sprawdzić wciskając przycisk inwentarza (Trójkąt) podczas rozgrywania dowolnego etapu lub wybierając menu wczytywania i zapisywania stanu gry (przycisk L2) - 99 Percent Perspiration | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Aktualną liczbę żyć możesz sprawdzić wciskając przycisk inwentarza (Trójkąt) podczas rozgrywania dowolnego etapu lub wybierając menu wczytywania i zapisywania stanu gry (przycisk L2).

Nowe życia możesz zdobywać na dwa sposoby:

  1. Zabierając tokeny Crasha z jego podobizną - mogą one znajdować się na widoku lub być ukryte w drewnianych skrzyniach.
  2. Gromadząc jabłka - 100 zebranych jabłek to 1 dodatkowe życie.

Oto szereg wskazówek pomocnych w zdobyciu tego trofeum:

  1. Staraj się pamiętać o tym trofeum od samego początku gry i prowadzić rozgrywkę z myślą o jego jak najwcześniejszym zdobyciu. Nie możesz całkowicie zablokować sobie do niego dostępu, ale jeśli np. stracisz wszystkie życia to "dobicie" do poziomu 99 żyć zajmie ci dużo czasu.
  2. W każdym z rozgrywanych etapów staraj się jak najrzadziej ginąć (najlepiej w ogóle jeśli jest to możliwe). Przed rozpoczęciem każdego nowego poziomu warto utworzyć manualny zapis stanu gry. Jeśli w tym etapie zginiesz zbyt wiele razy to wyjdź z niego, wybierz opcję załadowania stanu gry i ponownie do niego przystąp z "oryginalnym" zapasem żyć.
  3. KONIECZNIE szukaj okazji do przystępowania do bonusowych rund oraz do odblokowywania sekretnych przejść. W wielu tego typu opcjonalnych lokacjach do odnalezienia są dodatkowe życia.
  4. Jeśli ukończyłeś wszystkie etapy i nie masz 99 żyć to zacznij powtarzać najprostsze poziomy z początku gry, w których trzeba się naprawdę postarać żeby zginąć.
Brakujące życia możesz też zdobyć podstępem i przystąp w tym celu do poziomu Bee-Having z sali Alpine Warp Room - 99 Percent Perspiration | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Brakujące życia możesz też zdobyć "podstępem" i przystąp w tym celu do poziomu Bee-Having z sali Alpine Warp Room. W etapie tym napotyka się duże ule, z których wylądują grupy pięciu pszczół. Przejdź przez początkowe obszary tego etapu i zatrzymaj się po dotarciu do pokazanego na obrazku punktu kontrolnego gdzie duży ul sąsiaduje z bramką z wyładowaniami. Ustaw Crasha dokładnie pomiędzy ulem i bramką.

Kluczem do sukcesu jest odpalanie ataków tuż po tym jak z ula zaczną wylatywać pszczoły. Wykonuj wtedy wślizg w stronę ula (Kółko) i tuż po nim odpalaj atak Spin (Kwadrat). Obie te akcje powinny ci zagwarantować pozbycie się pszczół bez ryzyka doprowadzenia do śmierci Crasha (jeśli się mimo wszystko pomylisz to tuż obok jest checkpoint).

Każda pokonana grupa pszczół pozostawi po sobie dodatkowe życie. Powtarzaj opisany schemat aż zgromadzisz wystarczają liczbę żyć do odblokowania trofeum.