Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bye Bye Blimps | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 11 skrzyń.

Opis:

To dość relaksujący etap, w którym Coco zasiada za sterami maszyny latającej. Podczas rozgrywania etapu możesz odnajdywać skrzynie i ostrzeliwać inne dwupłatowce, przy czym najważniejszym krokiem jest zestrzeliwanie wrogich sterowców.

Przed Tobą pierwszy etap rozgrywany z pokładu samolotu - Bye Bye Blimps | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Przed Tobą pierwszy etap rozgrywany z pokładu samolotu. Domyślne ustawienia do sterowania maszyną latającą nie są zbyt intuicyjne. Warto rozważyć w rezultacie zmianę sterowania w pionie w opcjach gry (powyższy obrazek). Domyślnie samolot przemieszcza Crasha zgodnie z wciśniętym kierunkiem (np. w górę po wciśnięciu górnego przycisku na d-padzie). Odwrócenie tych ustawień pozwoli ci na zagwarantowanie sobie bardziej intuicyjnego sterowania. Jest to oczywiście w pewnym stopniu kwestia osobistych preferencji i do każdego modelu sterowanie z czasem można się przyzwyczaić.

Do sterowania samolotem oprócz lewej gałki analogowej (lub przycisków na d-padzie) używa się też przycisków R2 (prowadzenie ostrzału z wykorzystaniem nielimitowanego zapasu amunicji), X (wykonywanie przewrotów - możesz sobie w ten sposób pomóc jeśli znajdziesz się pod ostrzałem) oraz Kółko (hamulce - Bye Bye Blimps | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do sterowania samolotem oprócz lewej gałki analogowej (lub przycisków na d-padzie) używa się też przycisków R2 (prowadzenie ostrzału z wykorzystaniem nielimitowanego zapasu amunicji), X (wykonywanie przewrotów - możesz sobie w ten sposób pomóc jeśli znajdziesz się pod ostrzałem) oraz Kółko (hamulce powietrzne - mało przydatna funkcja).

Podczas zaliczania tego etapu dysponujesz pełną swobodą działania, gdyż nie wymusza on określonej trasy przelotu, z której można byłoby jedynie minimalnie zbaczać. Oferuje on też wybór w temacie kolejności wykonywania czynności. Najpierw powinieneś zająć się zlokalizowaniem wszystkich jedenastu skrzyń, które będą zawieszone na balonach. Dwa z balonów mają ikonę krzyża (przykład na obrazku) i zniszczenie przyczepionych do nich skrzyń pozwala na odnawianie paska energii widocznego w lewym dolnym rogu ekranu. Możesz zostawić sobie co najmniej jedną z nich na później i skorzystać z regeneracji jeśli zajdzie taka potrzeba.

Nadrzędnym celem tej misji jest doprowadzenie do zestrzelenia siedmiu sterowców i możesz je atakować w dowolnej kolejności - Bye Bye Blimps | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Nadrzędnym celem tej misji jest doprowadzenie do zestrzelenia siedmiu sterowców i możesz je atakować w dowolnej kolejności. W realizacji tego planu będą ci przeszkadzały wrogie samoloty. Nie warto marnować czasu na ich niszczenie, gdyż na miejsce zestrzelonych dwupłatowców pojawią się kolejne. Koncentruj się na sterowcach i nie zapominaj o możliwości skorzystania z regeneracji jeśli masz jeszcze jakiś zachowany balon z ikoną krzyża. Zniszczenie wszystkich sterowców zakończy etap i automatycznie zdobędziesz też fioletowy kryształ.